خلق حماسه را مدیون رهنمودهای رهبرانقلاب هستیم/ این روزها مشکلات برایم بیشتر ملموس‌ می‌شود

رئیس جمهور منتخب مردم با بیان اینکه خلق حماسه را مدیون رهنمودهای رهبرانقلاب هستیم، گفت: این روزها که مسئولین وزارتخانه‌ها نزد من می‌آیند و در حال نقل و انتقال قدرت هستیم، مشکلات برایم بیشتر ملموس‌تر می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم پیش از ظهر امروز پنجشنبه در همایش تقدیر از مسئولان ستادهای انتخاباتی‌اش، ضمن تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) گفت: امیدواریم همه آنهایی که به دولت تدبیر و امید کمک کردند، خودشان پیشتاز خدمت و فداکاری بیشتر در راه تحقق آرمان‌ها باشند.

وی افزود: بی‌تردید این پیروزی و خلق حماسه را به لطف عنایات خاص امام زمان(عج) و همچنین تدابیر مقام معظم رهبری و به خصوص کلمات و جملات و رهنمودهای ایشان مخصوصا آنجایی که در لحظات آخر فرمودند که رای مردم امانت و حق‌الناس است، مدیون هستیم و اگر تدابیر ایشان نبود، معلوم نبود شاهد چنین روزی برای ملت ایران توام با این همه شادی بودیم یا خیر.

رئیس جمهور منتخب مردم ضمن تشکر از همه فرهیختگان، اندیشمندان و جوانان در ایجاد صحنه پرشور انتخابات، گفت: این حضور مبین یک جمله بود و آن این بود که ما آینده بهتری را برای مردم می‌خواهیم.

روحانی با تشکر از حمایت‌ها و رهنمودهای هاشمی رفسنجانی و خاتمی تصریح کرد: از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که حوصله، صبر و سکوتش بسیار زیبا و معنی‌دار بود، تشکر می‌کنم و جریان‌های سیاسی، اصلاح‌‌طلب، اصولگرا متشکرم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: زیبایی‌ها در آن نبود که پایان تلاش‌ها به نام حسن روحانی بماند، آنچه زیبا بود و همگی آن را لمس کردند، این بود که خیلی‌ها از خیلی چیزها گذشتند، از حزب و جناح گذشتند و این گذشت خیلی مهم بود.

رئیس جمهور منتخب مردم برهمین اساس به مشکلات موجود در برخی وزارتخانه‌ها اشاره کرد و گفت: این روزها که مسئولین وزارتخانه‌ها نزد من می‌آیند و در حال نقل و انتقال قدرت هستیم، مشکلات برایم بیشتر ملموس‌تر می‌شود، اما هر چه می‌شنوم از امیدم کاسته نمی‌شود و تلاشم را بیشتر می‌کنم.

روحانی همچنین خاطرنشان کرد: مطئنم که حضور مردم تنها در روزهای انتخابات نیست بلکه حمایت و هدایت و ارشاد مردم برای این دولت خواهد ماند؛ از برادر عزیزم عارف که اخلاقی عمل کرد هم تشکر می‌کنم چرا که وی جوهره رجال خود را با این کار نشان داد.