رویانیان: سیدجلال مانند جبهه جنگ دفاع می‌کرد/اسیر صحبت‌های غیر حرفه‌ای کره‌ای ها نشدیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پیروزی تیم ملی مقابل کره حاصل تلاش همه رنگ‌ها بود اما سیدجلال حسینی مانند جبهه جنگ دفاع می‌کرد.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگاران، در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی اظهار داشت: بنا بر دلایلی همراه با وزیر ارتباطات بازی تیم ملی مقابل کره جنوبی را دیدم و مثل تمام ایرانی‌ها دل در دل‌مان نبود.

وی افزود: واقعا فوتبال ایران به خود بالید. اسیر صحبت‌های غیرحرفه‌ای کره‌ای‌ها نشد و با غیرت ایرانی در خاک کره پیروزی را به دست آوردکه به نظرم شایسته فوتبال ایران بود.

رویانیان ادامه داد: به نظرم خواست خدا بود تا تیم ملی ایران امروز سربلند باشد و جا دارد این موفقیت را به رهبر معظم انقلاب و تمام فدراسیون فوتبال و همه ایرانی‌هایی که بدون چشمداشتی با حضور در ورزشگاه آزادی این تیم را یاری کردند، تبریک ویژه‌ای بگویم.

مدیرعامل قرمزپوشان یادآور شد: بدون شک نقش اصحاب رسانه و مخصوصا رسانه ملی در موفقیت و ایجاد یکدلی در تیم ملی ایران چشمگیر بود و من به نوبه خودم از طرف باشگاه پرسپولیس از تمام این عزیزان تشکر می‌کنم.

وی خطاب به بازیکنان تیم ملی گفت: پیروزی تیم ملی ایران مقابل کره حاصل تلاش همه رنگ‌ها و همه زبان‌های ایران بزرگ اسلامی بود اما جا دارد این موضوع را حتما بگویم که سید جلال حسینی مانند جبهه جنگ دفاع می‌کرد و جا دارد از این پسر خوب فوتبال ایران تقدیر و تشکر ویژه‌ای کنم. البته استقلالی‌ها نیز واقعا زحمت زیادی را در این بازی کشیدند و در کل حاصل تلاش لیگ برتر بود اما باید بدانیم باز هم باید تلاش کنیم تا در جام جهانی بهتر باشیم.