شش نامزد انتخابات کجا رأی دادند و نظرشان درباره نتیجه چه بود؟

نامزدهای ریاست جمهوری یازدهم صبح امروز رای خود را به صندوق انداختند و سخنان و توصیه هایی هم درباره انتخابات داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، شش کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با حضور در شعب اخذ رای در نقاط مختلف استان تهران، رای خود را به صندوق انداختند.

سعید جلیلی با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، رای خود را به صندوق انداخت.
وی پس از دادن رای: تاکنون شاهد حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات بوده‌ایم و به لطف خدا انتخابات تاکنون به خوبی پیش رفته است. بنده رأی مردم را قبول دارم و به آن احترام می‌گذارم.

سیدمحمد غرضی صبح امروز در اولین ساعات آغاز اخذ رای، با حضور در مسجد لرزاده میدان خراسان رای خود را به صندوق شماره ۱۴۶۹ ریخت.
وی پس از آنکه رای خود را به صندوق انداخت، گفت: بصیرت باعث حضور گسترده مردم در انتخابات شده و این انتخابات فاصله غنی و فقیر را کم می‌کند. برنده انتخابات ملت ایران است و هر کسی که رای بیاورد وظیفه سنگین‌تری دارد. امروز مردم دوباره نظام اسلامی را می‌سازند.
مردم امنیت کشور و انتخابات را تامین کرده اند و این امنیت محصول نفوذ متدین مردم است که به حقوق هم وفادارند و هیچ کس نمی تواند آن را بر هم بزند.

محمدباقر قالیباف با حضور در محل صندوق اخذ رأی واقع در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی پس از زیارت حرم ایشان رای خود را به صندوق انداخت.
وی پس از دادن رای: امیدوارم انتخابات ریاست جمهوری یک مرحله ‏ای برگزار شود و مردم، رئیس جمهوری خود را در همان مرحله نخست بشناسند.
اگر انتخابات در دو مرحله نیز برگزار شود، باز هم مردم نشان داده‏اند با شور و شعف بیشتری در انتخابات حضور خواهند داشت و با این اقدامشان، دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید می‏ کنند.
حضور مردم در پای صندوق‏های اخذ رأی پیام‏های متفاوتی به دشمنان دارد و مشارکت میلیونی مردم ایران اسلامی در انتخابات امروز، حماسه‏ای دیگر خلق می‏کند و پاسخ دندان‏ شکنی به دشمنان کینه ‏ورز اسلام و انقلاب خواهد بود.

علی‌اکبر ولایتی با حضور در مسجد گیاهی تجریش رأی خود را به صندوق انداخت.
او پس از انداختن رایش به صندوق گفت: رأی مردم برای ریاست جمهوری و شوراها تأیید مجددی بر حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران است و ملاک، رأی مردم به شمار می‌رود.
هر فردی را که ملت ایران به وی رأی دهند مورد احترام همه ما است و اگر به من اعتماد کنند و رأی دهند بنده به قول‌هایی که به مردم داده‌ام ان‌شاء‌الله به یاری خداوند و حمایت مردم عمل خواهم کرد و اگر به هر کس دیگری رأی دادند ما در خدمت او هستیم.

حسن روحانی با حضور در مسجد امام رضا‌(ع) شهرری، رأی خود را به صندوق شماره ۱۷۲۶۱۰۲۳۱ انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و انتخابات دوره چهارم شوراها انداخت.
وی پس از دادن رای: امروز با آرای بیشتر خود قوام و قدرت جمهوری اسلامی را افزایش می‌دهیم. پیامم برای همه مردم عزیز این است که امروز روز تاریخی و سرنوشت‌ساز است. خیلی دوست دارم فضا عقلانی بماند و هر کس که برنده انتخابات شد همه به او کمک کنند.
من نگفتم پیروزم و کسی هم نمی‌تواند از الان چنین ادعایی داشته باشد.

محسن رضایی رای خود را در یکی از شعب اخذ رای شهرستان رباط‌کریم به صندوق انداخت
وی پس از دادن رای: باید با شرکت در انتخابات، سرنوشت خودمان را تعیین کنیم و به شکل باشکوهی در انتخابات حضور پیدا کنیم.
از هر تصمیمی که ملت ایران بگیرند تشکر می‌کنم و مطمئنم ملت ایران امروز شگفتی می‌آفریند.