۸۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان قشم توزیع شد

همزمان با میلاد با سعادت امام زمان ( عج) و با همراهی مردم خیر و خداجو شهرستان قشم ۸۰ بسته معیشتی به ارزش ۶۴ میلیون ریال بین نیازمندان قشم توزیع شد. مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم روز پنجشنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت: این بسته‌ها شامل گوشت ، برنج، […]


همزمان با میلاد با سعادت امام زمان ( عج) و با همراهی مردم خیر و خداجو شهرستان قشم ۸۰ بسته معیشتی به ارزش ۶۴ میلیون ریال بین نیازمندان قشم توزیع شد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم روز پنجشنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت: این بسته‌ها شامل گوشت ، برنج، و  شکر می‌باشد.

عباس بازماندگان افزود: در ایام میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بسته های عیدانه نیمه شعبان نیز در سطح شهر قشم توزیع شده است.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا ویروس و ضرورت پیشگیری از آن، دستکش یکبار مصرف ، ژل ضد عفونی، محلول ضدعفونی و ماسک نیز در بسته‌های اهدا شده قرار گرفت.

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم اظهار کرد: این طرح با عنوان « محبت و مهربانی» در راستای اشاعه فرهنگ ناب محمدی(ص) از سوی این موسسه و مشارکت کانون فرهنگی، هنری محبان الرضا علیه السلام مسجد امام رضا علیه السلام شهر قشم اجرا شد.

وی افزود: اشاعه فرهنگ و سیره نبوی می‌تواند راه‌گشای حل مشکلات جامعه باشد و برای رسیدن به این هدف همه باید تلاش کنند.

شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.