۷۲ سالن ورزشی بسیج در استان آماده بهره برداری است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم افتتاح سالن های ورزشی ۹ دی و صالحین بسیج قشم  گفت: سازمان بسیج برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و بالابردن سلامت و نشاط جوانان برنامه های متنوع فرهنگی ، تربیتی و ورشی را در دستور کار خود قرار داده است و بر همین اساس ساخت بیش […]

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم افتتاح سالن های ورزشی ۹ دی و صالحین بسیج قشم  گفت: سازمان بسیج برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و بالابردن سلامت و نشاط جوانان برنامه های متنوع فرهنگی ، تربیتی و ورشی را در دستور کار خود قرار داده است و بر همین اساس ساخت بیش از هزار سالن ورزشی در مناطق مختلف کشور را در دست اقدام دارد .

وی افزود : در استان هرمزگان هم در این خصوص ۷۲ سالن ورزشی بسیج با متراژهای ۴۰۰ و ۱۰۰۰متر مربعی   آماده بهره برداری است  که  انشا الله به زودی با حضور ریاست محترم سازمان بسیج سردار نقدی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

سردار مارانی خاطر نشان کرد: ساخت این سوله های ورزشی در مدت دو سال و با کمترین هزینه نشان از مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی است که همواره در روح بسیج وجود داشته است و توانسته است در عرصه های مختلف دفاعی ، فرهنگی و سازندگی خدمات بیاد ماندنی را برای کشور عزیزمان به یادگار بگذارد.

وی ضمن تقدیر از خیرین و مسئولین شهرستان قشم  که در ساخت این سالن های ورزشی با بسیج همکاری داشته اند اظهار داشت : با توجه به همکاری و همدلی که در این شهرستان وجود دارد سعی خواهیم کرد سالن ورزشی تیر اندازی و همچنین استخر شنا را هم  با مساعدت سازمان بسیج در شهر قشم احداث نمائیم.

در پایان فرمانده سپاه امام سجاد(ع) از مسئولین و خیرین شهرستان قشم خواست همانگونه که در ساخت سالن های ورزشی همکاری داشته اند در تجهیز آن هم  بسیج را یاری نمایند.