نبی: ۵۰۰ هوادار ایرانی حامی ما خواهند بود

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: رطوبت بالای هوا و گنجایش ۴۵ هزار نفری ورزشگاه بیک‌ران اولسان به سود تیم میزبان است.

مهدی محمد نبی با اشاره به شرایط ملی‌پوشان در چند ساعت باقیمانده به دیدار حساس ایران و کره جنوبی از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اظهار داشت: اوضاع ملی‌پوشان خوب است و مشکلی وجود ندارد اما از صبح امروز در اولسان باران گرفته. باران ریزی در حال بارش است اما آنچه که بسیار مورد توجه است اینکه رطوبت هوا بالای ۸۲ درجه است و این موضوع به سود تیم میزبان خواهد بود.

به گزارش هرمزانلاین ، وی افزود: با تمام این تفاصیل توکل ما به خدا است و امیدواریم بازیکنان با روحیه بالایی که دارند بتوانند بازی قابل قبولی را مقابل کره جنوبی انجام دهند. صبح امروز هم بازیکنان، کادر فنی و کادر سرپرستی تیم ملی در یک جمع دوستانه صبحانه را در کنار وزیر ورزش و دکتر مرادی معاون رئیس‌جمهور صرف کردند. جو خوبی بر اردو حاکم است. ملی‌پوشان مشکلی ندارند. حدود سه ساعت دیگر به ورزشگاه می‌رویم تا آماده بازی شویم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال که همراه ملی‌پوشان در کره جنوبی به سر می‌برد خاطرنشان کرد: ورزش بیک‌ران ۴۵ هزار نفری است و قطعا کره‌ای‌ها این استادیوم را برای دیدار مقابل ایران پر خواهند کرد ولی آنچه که مسلم است بچه‌های ما انگیزه خوبی دارند و این همدلی باعث می‌شود با دعای خیر مردم بازی قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارند تا انشاءالله جشن صعود به جام جهانی را با کسب پیروزی مقابل کره جنوبی برگزار کنیم.

نبی اضافه کرد: در حدود ۵۰۰ هوادار ایرانی با حضور در ورزشگاه بیک‌ران این مسابقه را از نزدیک تماشا خواهند کرد. ما بلیت‌های لازم برای آنها را تهیه کرده‌ایم و آنها طبق توافقات انجام شده با مسئولان فدراسیون کره جنوبی روبروی جایگاه خواهند نشست تا انشاءالله تیم ملی را در جریان مسابقه برابر کره جنوبی حمایت کنند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال به عنوان حرف پایانی گفت: من در چند ساعت باقی مانده به مسابقه ایران و کره جنوبی از مردم می‌خواهم برای موفقیت ملی‌پوشان دعا کنند چرا که دعای آنها در کنار تلاش بازیکنان کارساز خواهد بود تا انشاءالله هم جشن قهرمانی را در اولسان برگزار کنیم و هم در بازگشت جشنی را در تهران داشته باشیم.