۴ کشته و ۳ زخمی در تصادف خونین گوران قشم

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قشم در گفتگو با هرمز تعداد فوت شدگان تصادف جاده گوران  را ۴ نفر  و تعداد زخمی ها را ۳ نفر اعلام کرد. میرداد میردادی با بیان اینکه  یکى از مجروحین این تصادف بعلت  ضربه مغزى  بلافاصله با بالگرد اورژانس به بندرعباس اعزام شده است ، […]

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قشم در گفتگو با هرمز تعداد فوت شدگان تصادف جاده گوران  را ۴ نفر  و تعداد زخمی ها را ۳ نفر اعلام کرد.

میرداد میردادی با بیان اینکه  یکى از مجروحین این تصادف بعلت  ضربه مغزى  بلافاصله با بالگرد اورژانس به بندرعباس اعزام شده است ، افزود :  در این تصادف دلخراش یک دختر ٣ ساله و یک پسر ٧ ساله و یک دختر ١٢ ساله  و یک خانم جان خود را از دست داده ا ند .

وی ادامه داد : تعداد سرنشینان دو خودرو در این تصادف ٨ نفر گزارش شده است که حال عمومى ١ نفر از سرنشینان سمند کاملا مساعد اعلام شده است و دو مجروح دیگر هم اکنون در بخش اورژانس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم تحت درمان می باشند.

میردادی ضمن ابراز همدردی با خانواده های متوفی و مجروح این تصادف از  همه مسافرین و ساکنین جزیره خواست تا با رعایت نکات ایمنی و قوانین رانندگی جان خود و دیگران را به مخاطره نیندازند.