۳۶ هزار و ۱۰۰ مسافر نوروزی در مدراس قشم و درگهان مستقر شدند

رئیس اداره آموزش و پرورش قشم گفت: از ۲۶ اسفند ۹۴ تا آخرین ساعات پنجمین روز نوروز امسال، در مجموع ۳۶ هزار و ۱۰۰ نفر از مسافران و گردشگران فرهنگی کشور در قالب شش هزار و ۹۰۰ خانوار در مدارس شهرهای قشم و درگهان پذیرش و مستقر شدند. بهرام پوراشرف  افزود: سال گذشته تا پایان […]

رئیس اداره آموزش و پرورش قشم گفت: از ۲۶ اسفند ۹۴ تا آخرین ساعات پنجمین روز نوروز امسال، در مجموع ۳۶ هزار و ۱۰۰ نفر از مسافران و گردشگران فرهنگی کشور در قالب شش هزار و ۹۰۰ خانوار در مدارس شهرهای قشم و درگهان پذیرش و مستقر شدند.

بهرام پوراشرف  افزود: سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی ۳۶ هزار فرهنگی در مدارس بخش مرکزی قشم اسکان یافته بودند.
وی ادامه داد: اعضای ستاد اسکان فرهنگیان در شهرهای قشم و درگهان با ۳۳ نیروی اجرایی و ۵۷ نیروی خدماتی، میهمانان فرهنگی را برای دو روز اقامت در ۵۳ مدرسه با ۳۰۰ کلاس درس پذیرش می کنند.
رئیس اداره آموزش و پرورش قشم اضافه کرد: بیشتر این مسافران از استان های خراسان رضوی، کرمان، فارس و اصفهان هستند.
وی با بیان اینکه کلاس های مدارس قشم در سه گروه با امکانات مختلف طبقه بندی شده است، گفت: میهمانان گروه الف با ثبت نام اینترنتی از همه امکانات شامل یخچال، تلویزیون، کولر، فرش و گاز به صورت اختصاصی استفاده می کنند.
به گفته پور اشرف، گروه ب از یخچال و وسایل پخت و پز عمومی استفاده می کنند و مابقی امکانات آنها اختصاصی است، اما تمامی امکانات گروه ج عمومی است.

منبع : ایرنا