۳ کشته در تصادف لگزوز و ام وی ام در قشم

به گزارش هرمز به نقل از پایگاه خبری پلیس، داود محمودزاده اظهار کرد: طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی واقع در محور “درگهان ـ اسکله لافت” شهرستان “قشم”، ماموران سریعا به محل اعزام شدند. وی افزود: پس از حضور و بررسی محل، توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه خودرو لکسوس […]

به گزارش هرمز به نقل از پایگاه خبری پلیس، داود محمودزاده اظهار کرد: طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی واقع در محور “درگهان ـ اسکله لافت” شهرستان “قشم”، ماموران سریعا به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور و بررسی محل، توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه خودرو لکسوس با یک دستگاه خودرو ام وی ام تصادف کرده است، که در اثر این سانحه رانندگی، سه سرنشین خودرو ام وی ام در دم فوت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم با اشاره به اینکه گاهی عدم رعایت قوانین رانندگی از سوی یک نفر می‌تواند منجر به بروز اتفاقات تلخ در زندگی چند خانواده شود، به رانندگان توصیه کرد: در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دقت و توجه ویژه داشته باشند و با سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی و از هرگونه عجله و شتاب بی‌دلیل به شدت پرهیز کنند تا شاهد وقوع چنین حوادثی در سطح کشور نباشیم.