۲۸ پروژه عمرانی در دهه فجر به بهره برداری می رسد

مهندس مسعود سالاری پیش ازظهرامروز در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: جزیره قشم در دهه فجرشاهد بهربرداری پروژه های ؛ زیربنایی آب و برق ؛ مسکن و زیر ساخت های روستایی در قالب ۱۷ پروژه شاخص و ۱۱پروژه عمرانی روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۶۲۷۱۴میلیارد ریال و یک پروژه بزرگ شرکت مپنا  با حضور مسئولین […]

مهندس مسعود سالاری پیش ازظهرامروز در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: جزیره قشم در دهه فجرشاهد بهربرداری پروژه های ؛ زیربنایی آب و برق ؛ مسکن و زیر ساخت های روستایی در قالب ۱۷ پروژه شاخص و ۱۱پروژه عمرانی روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۶۲۷۱۴میلیارد ریال و یک پروژه بزرگ شرکت مپنا  با حضور مسئولین استانی و کشوری است .

وی افزود : شرکت آب و برق مپنا با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیون یورو افتتاح می شود که به طور همزمان آب و برق روستاها و مصارف صنعتی این جزیره را تامین می کند .

فرماندار قشم اظهار داشت : با تکمیل پروژه شرکت مپنا ۱۸ هزار مترمکعب آب و ۵۰ مگاوات برق تولید می شود که این مقدار آب توسط آب و فاضلاب روستایی قشم خریداری شده و تولید این مقدار آب مشکل کم آبی روستاها این جزیره را برطرف می کند .

وی با اشاره  به پروژه هایی که در دهه فجر به بهره برداری میرسد گفت: ۲۴۰ واحد از فاز اول مسکن مهر درگهان  با اعتبار ۷۲ میلیارد ریال و خط انتقال شبکه آب روستایی به روستای رمچاه با اعتبار ۶۶۵۰۰ میلیار ریال؛ پست موقت برق ۶۶۲۰ درگهان با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و سه ساختمان آموزشی ؛ اسکله شناور مسافربری در جزیره لارک و ۱۱ پروژه عمرانی دیگر می باشد.

فرماندار قشم  دهه مبارک فجر را یادآور قیام ملت ایران با هدایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) دانست که  هر ساله مردم ایران با برگزاری مراسم ویژه و باشکوه، پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی‌ می دارند .

سالاری درپایان تصریح کرد : برگزاری با کیفیت و مطلوب برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر بهترین راه برای یادآوری خدمات ارزنده نظام اسلامی است.