رئـیس مـجمع نـمایندگان هـرمزگان در مجلس شورای اسلامی با شهردارقشم دیدار کرد

در دیدار احـمد مــرادی رئـیس مـجمع نـمایندگان هـرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قشم بر مردمی بودن مجموعه شهرداری تاکید شد . به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، احمد مرادی در این دیدار ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهرداری قشم نسبت به تلاشها و […]

در دیدار احـمد مــرادی رئـیس مـجمع نـمایندگان هـرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قشم بر مردمی بودن مجموعه شهرداری تاکید شد .

به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، احمد مرادی در این دیدار ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهرداری قشم نسبت به تلاشها و ارائه خدمات به شهروندان گفت : ارتباط با مردم ، در دل مردم را گوش دادند و یاداشت کردن مشکلات گرچه همه مشکلات را نمی توان حل کرد ولی مهم این است که مردم تخلیه می شوند و این را اگر مردم ببینند باور می کنند که مسئولان برای رفع مشکلات آنها تلاش می کنند .

مرادی تصریح کرد : ما باید به اندازه وسع و توان واقعی مان کار کنیم تا مشکلات کمتر شود. وی افزود : یعنی ما اگر مشکلات را ببینیم و تلاش کنیم گرچه مشکل حل نشود ولی همین که ببینندمسئولان در کنارشان هستند و نسبت به رفع مشکلات تلاش می کنند خوشحال می شوند .

شهردار قشم نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سرکشی ایشان از شهرداری قشم گفت : خدارا شکرکه تا به اینجا مجموعه شهرداری در کنار اعضای شورای اسلامی شهر قشم جهت رفع مشکلات شهر و شهروندان بصورت جهادی پای کار است.

رحیمی هلری گفت : با تاکدات اعضای شورای اسلامی شهر قشم ضمن ارتباط مستقیم و مستمر با شهروندان ، در صورت مشاهده کوچکترین مشکل ، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع آن تلاشهایی صورت می گیرد .