۲۵۰ نفر از قشم به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام شدند .

مراسم بدرقه زائران حرم حضرت امام خمینی (ره) که با حضور جمعی از مسئولان  قشم برگزار شد امام جمعه این شهر زیارت مرقد امام راحل را فرصتی گرانبها برای زائران دانست و گفت: از این فرصت که نصیب کمتر کسی می شود، بایستی نهایت استفاده برده شود. حجت الاسلام رضا جوکار فضای مرقد حضرت امام […]

مراسم بدرقه زائران حرم حضرت امام خمینی (ره) که با حضور جمعی از مسئولان  قشم برگزار شد امام جمعه این شهر زیارت مرقد امام راحل را فرصتی گرانبها برای زائران دانست و گفت: از این فرصت که نصیب کمتر کسی می شود، بایستی نهایت استفاده برده شود.

حجت الاسلام رضا جوکار فضای مرقد حضرت امام خمینی(ره) را بسیار روحانی و معنوی خواند و افزود: انگیزه الهی زائران حضرت امام (ره)  توفیق زیارت آنها را دوچندان می کند.

وی با اشاره به اینکه سفر زائران برای زیارت مرقد امام راحل در ماه شعبان که ماه تحول معنوی انسان هاست روی داده است از زائران خواست برای بهتر شدن زندگی خود، آن امام همام را واسطه بین خود و خدای خود قرار دهند.

به گفته وی حضور رهبر معظم انقلاب در آیین بزرگداشت ارتحال امام راحل، فرصتی مغتنم برای تجدید پیمان زائران با ولایت و عمل به وصایای امام خمینی(ره) است.

براساس این گزارش فرماندار شهرستان قشم نیز در این آیین ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را ضایعه ای بزرگ برای ملت ایران دانست و گفت: امروز بعد از گذشت یک ربع قرن همچنان خاطره آن عزیز سفر کرده در دل همه ایرانی ها باقی مانده و راه آن رهبر بزرگ انقلاب در کشور ادامه دارد.

عزت کمال زاده همزمانی زمان ارتحال امام راحل را با سالگرد قیام خونین ۱۵خرداد یک اتفاق معنی دار خواند و گفت: شاید تقدیر این بود که رحلت جانگداز امام راحل  همزمان با سرآغاز انقلاب اسلامی در ۱۵ خرداد باشد تا تاثیر آن مضاعف شود.

کاروان زائران حضرت امام افزون بر ۲۵۰ نفر زائر از شهرستان قشم  با بدرقه مسئولان و مردم قشم از طریق  قطار و اتوبوس  به مرقد امام راحل اعزام شدند.