۲۰۰تن مرغ منجمد و ۳۲۰تن شکر در قشم توزیع شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم گفت: از پنجم تیرماه جاری تاکنون افزون بر ۲۰۰تن گوشت منجمد مرغ با قیمت مصوب در این شهرستان توزیع شد. حسین رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: افزون بر ۳۲۰تن شکر نیز از چهارم اردی بهشت ماه سال جاری تا کنون در […]

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم گفت: از پنجم تیرماه جاری تاکنون افزون بر ۲۰۰تن گوشت منجمد مرغ با قیمت مصوب در این شهرستان توزیع شد.


حسین رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: افزون بر ۳۲۰تن شکر نیز از چهارم اردی بهشت ماه سال جاری تا کنون در شهرستان قشم توزیع شده است.

وی توزیع این میزان از اقلام مذکور را بخشی از برنامه دولت برای تامین مایحتاج عمومی مردم قشم بخصوص در ماه مبارک رمضان دانست و گفت: در این برنامه اصناف و بازاریان قشم همکاری تنگاتنگی با مدیریت صنعت، معدن و تجارت شهرستان داشته اند.

به گفته وی در جلسه اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم که یک هفته قبل از آغاز ماه مبارک رمضان در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، بر ادامه اجرای این برنامه در قالب تداوم پایش بازار کالا، نظارت، بازرسی و برخورد با متخلفین و جلوگیری از خروج کالاهای اساسی از جزیره تاکید شد.

وی فروشگاه های بسیجیان، دوشابی در مقابل امام زاده سیدمظفر و آذرپیرا در پشت هتل مارینا در شهرک طولا را محل عرضه مرغ منجمد و فروشگاه های شهروند، ‌بسیجیان، کمالی و سفاری در بازار قدیم را محل عرضه حبوبات و شکر با قیمت مصوب در قشم اعلام کرد.

رضایی با تقدیر از اکثر اصناف و بازاریان قشم که با حفظ حرمت ماه مبارک رمضان رعایت حال مصرف کنندگان را می کنند به معدود کسبه ای که به انحا مختلف به مشتریان خود اجحاف می کنند، هشدار داد