امروز

جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۱:۰۷ قبل از ظهر

از ۱۸نفر از جوانان شهرستان قشم که از سوی ادارات و نهادهای مستقر در این شهرستان به عنوان جوان برتر در حوزه مرتبط با آنها معرفی شده بودند، تجلیل شد.

به گزارش ایرنا در آیین تجلیل از این جوانان که پیش از ظهر چهارشنبه در سالن غدیر فرمانداری این شهرستان برگزار شد، معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت شناسایی هویت و هدف جوانان، حضرت علی اکبر(ع) را الگوی جوانان ایرانی دانست.

ˈمجتبی عامریˈ شناسایی و معرفی جوانان موفق و تجلیل از آنها به عنوان جوانان برتر در رشته های مختلف را برای ارتقاء روحیه و خلاقیت نسل جوان کشور ضروری خواند و گفت: در این رابطه جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) در کشور طراحی شده و به اجرا درآمده است.

به گفته وی این جشنواره که برای معرفی جوانان برتر در رشته های مختلف همه ساله برگزار می شود، در سطح ملی برای پنجمین بار، در سطح استان هرمزگان برای هشتمین بار و در سطح شهرستان قشم برای اولین بار برگزار شده است.

وی تصریح کرد: به علت تقارن برخی از برنامه ها، امسال برگزاری جشنواره ملی جوانان در سطح کشور زودتر از استان و در سطح استان زودتر از شهرستان صورت گرفته است.

براساس این گزارش معاون سیاسی و امور اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم نیز در این آیین، عرصه موفقیت جوانان را محدود به رشته های علمی ندانست و گفت: جوانان در همه عرصه های زندگی، کار و تلاش می توانند قابلیت های نهفته خود را بروز دهند.

ˈیوسف کارگرˈ با اشاره به خصوصیات ذاتی جوانان که پرسشگر و اهل مناظره هستند، افزود: به مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشنهاد می کنم که نشست ویژه ای با حضور جوانان علاقه مند قشمی برگزار شود تا با انتخاب موضوعات مشخص، مناظره های مفیدی بین خود جوانان از یک طرف و بین آنها با مسئولان از طرف دیگر صورت بگیرد.

به گزارش ایرنا ˈمحمد مهدی جهان بخشˈ سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم نیز پیش از آغاز این آیین با ارائه گزارشی روند اجرایی انتخاب جوانان برتر شهرستان را تشریح کرد و بر اندیشیدن تمهیدات لازم برای هرچه بهتر و گسترده تر برگزار کردن جشنواره ملی جوانان در شهرستان درسال آینده تاکید کرد.

در ادامه این آیین از ˈفاطمه حمیدی هرمزیˈ، ˈزهرا خادمیˈ، ˈجواد تاج الدینیˈ، ˈعبدالصمد سرودیˈ، ˈراحیل حق گویانˈ، ˈیحیی مشفقیˈ، ˈزینب صیادیˈ، ˈروح الله بازماندگانˈ، ˈسعید دیرستانیˈ، ˈمهدی سوادیˈ، ˈمصطفی زارعیˈ، ˈمحمد بازماندگانˈ، ˈعلی مصدرنیاˈ، ˈمحدثه تقی زاده قشمیˈ، ˈعماد زیوریˈ، ˈابوالفضل تقی زاده قشمیˈ، ˈحسن دریانوردˈ وˈرضا قاسمیˈ به عنوان جوانان برتر در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با اهداء لوح و هدایا تقدیر شد

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=1844
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی