۱۷ هزار مراجعه به بیمارستان فاطمه الزهرا(س) در تعطیلات نوروز

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در کمیته بهداشت شهرستان قشم گفت : در نوروز امسال بالغ بر ۲۷۰۰ بازدید توسط شبکه بهداشت قشم صورت گرفته است و در این بازدیدها حدود ۵۰ مورد تعطیلی داشته ایم که این نشان از نظارت این مرکز بوده است . وی افزود : دستفروشانی محدود تحت نظارت و […]

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در کمیته بهداشت شهرستان قشم گفت : در نوروز امسال بالغ بر ۲۷۰۰ بازدید توسط شبکه بهداشت قشم صورت گرفته است و در این بازدیدها حدود ۵۰ مورد تعطیلی داشته ایم که این نشان از نظارت این مرکز بوده است .

وی افزود : دستفروشانی محدود تحت نظارت و بهداشت کامل در جزیره قشم با کاور مشخص و دستکش های بهداشتی دراین شهرستان به مردم خدمات ارائه میدادند که این افراد مورد تایید شبکه بهداشت بوده اند .

دولت آبادی غرفه های موقت بدون هماهنگی را یکی از مشکلات بزرگ ایام نوروز دانست و افزود: نوروز ۹۳ با برنامه ریزی های صحیح و تلاش شبانه روزی مدیران و باکمترین مشکل به پایان رسید .

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: شهرستان قشم در نوروز امسال رتبه اول از نظر بهداشتی در استان هرمز گان را کسب نمود و در این ایام یک نفردر تصادف و دو نفر به خاطر غرق شدن جان خود را از دست دادند .

وی ادمه داد :در تعطیلات نوروز  حدود هفده هزار نفر به بیمارستان فاطمه زهرا (س) مراجعه کردند وشش هزار و ۸۸۸ نفر نیز به دیگر مراکزبهداشتی درمانی مراجعه داشتند  و ۹۷۱  گزارش تلفنی به ۱۱۵ داشتیم که ۳۰ نفر از بیماران در به بیمارستان های مرکز استان انتقال داده شده است .