۵ پروژه با اعتباری بالغ بر۱۳۳ میلیارد ریال در قشم افتتاح شد

به مناسبت دهه مبارک فجر  پنج پروژه در حوزه های آموزشی، ورزشی و انرژی با اعتباری بالغ بر ۱۳۳ میلیارد  ریال در بخش مرکزی شهرستان قشم افتتاح و به بهره برداری رسید.  افتتاح ساختمان دانشگاه پیام نور قشم با ۱۲ میلیارد ریال اعتبار، دو پست موقت ۶۳ کیلو ولت با ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برق […]

به مناسبت دهه مبارک فجر  پنج پروژه در حوزه های آموزشی، ورزشی و انرژی با اعتباری بالغ بر ۱۳۳ میلیارد  ریال در بخش مرکزی شهرستان قشم افتتاح و به بهره برداری رسید.

 افتتاح ساختمان دانشگاه پیام نور قشم با ۱۲ میلیارد ریال اعتبار، دو پست موقت ۶۳ کیلو ولت با ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برق منطقه ای استان هرمزگان به همراه خط انتقال آب و شبکه داخلی به روستای رمچاه با ۶۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز از پروژه هایی بود که با بودجه آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان در قشم به بهره برداری رسید.

سالن ورزشی چند منظوره بندرتاریخی  لافت نیز با اعتبار ۵ میلیارد ریال و با گنجایش ۶۰۰ تماشاگر در ادامه افتتاح پروژه ها  به بهره برداری رسید.

در آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه  های یاد شده،امام جمعه شهرستان قشم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، فرماندار شهرستان قشم و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای شهرستان حضور داشتند.