۳ سالن ورزشی در قشم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قشم از بهره‌برداری ۳ سالن ورزشی چندمنظوره همزمان با دهه فجر امسال در شهرستان قشم خبر داد. سرهنگ پاسدار حمید ماندگاری در گفت‌و‌گو با خبرنگارهرمز انلاین، اظهار کرد: با کمک خیرین و گروه‌های جهادی بسیج سپاه قشم، ۲ سالن ورزشی چندمنظوره در قشم به بهره‌برداری می‌رسد. وی با اشاره به […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قشم از بهره‌برداری ۳ سالن ورزشی چندمنظوره همزمان با دهه فجر امسال در شهرستان قشم خبر داد.

سرهنگ پاسدار حمید ماندگاری در گفت‌و‌گو با خبرنگارهرمز انلاین، اظهار کرد: با کمک خیرین و گروه‌های جهادی بسیج سپاه قشم، ۲ سالن ورزشی چندمنظوره در قشم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه یک سالن ورزشی دیگر نیز در جزیره هرمز در حال احداث است، افزود: این سالن ورزشی نیز همزمان با ایام مبارک دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده سپاه شهرستان قشم با تقدیر از خیرین به منظور سرمایه‌گذاری در بخش ورزش شهرستان، تصریح کرد: امیدواریم با افتتاح طرح‌های ورزشی، استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی قشم فرصتی برای بروز و ظهور یافته و زمینه حضور جوانان مستعد قشمی را در سطح کشور ارتقاء دهند.