یک و نیم تن مواد مخدر در قشم کشف شد

سرهنگ داود محمودزاده روز جمعه در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا، افزود: ماموران انتظامی این شهرستان مطلع شدند که یک باند از سوداگران مرگ پس از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از طریق سواحل جاسک به قشم و بارگیری آن، قصد دارند این مواد را داخل شهر تخلیه و توزیع کنند. وی ادامه داد: […]

سرهنگ داود محمودزاده روز جمعه در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا، افزود: ماموران انتظامی این شهرستان مطلع شدند که یک باند از سوداگران مرگ پس از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از طریق سواحل جاسک به قشم و بارگیری آن، قصد دارند این مواد را داخل شهر تخلیه و توزیع کنند.
وی ادامه داد: ماموران مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با همکاری پلیس شهرستان قشم، با کنترل راههای ارتباطی و رعایت احتیاط، دو دستگاه تویوتا را در این زمینه شناسایی کردند.
سرهنگ محمودزاده اضافه کرد: رانندگان این خودروها به محض رویت ماموران انتظامی و بدون توجه به دستور ایست، اقدام به فرار کردند که پس از مدتی تعقیب و گریز، خودروی قاچاقچیان با شلیک گلوله متوقف شد.
فرمانده انتظامی قشم با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه، گفت: در بازرسی از خودروها یک و نیم تن مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد و تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.
سرهنگ محمودزاده با اشاره به اینکه اعتیاد سرمنشا بسیاری از آشفتگی های اجتماعی و خانوادگی نظیر طلاق، انحرافات جنسی و نزاع های خانوادگی است، بر ضرورت تبیین آثار شوم این مواد در جامعه تاکید کرد.