یکی از عوامل اصلی طلاق حفظ نکردن عفت و حجاب است

امام جمعه بندرعباس گفت: حفظ عفت هم بر مردان و هم بر زنان واجب است و یکی از عوامل اصلی طلاق نیز عدم رعایت عفاف و حفظ نکردن عفت است. به گزارش هرمز، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: حفظ عفت هم بر مردان و هم بر […]

امام جمعه بندرعباس گفت: حفظ عفت هم بر مردان و هم بر زنان واجب است و یکی از عوامل اصلی طلاق نیز عدم رعایت عفاف و حفظ نکردن عفت است.

به گزارش هرمز، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: حفظ عفت هم بر مردان و هم بر زنان واجب است و یکی از عوامل اصلی طلاق نیز عدم رعایت عفاف و حفظ نکردن عفت است.

وی افزود: بنده به زنان توصیه می‌کنم که کتاب‌های روانشناسی زن و مرد را مطالعه کرده و با تفاوت‌های این دو آشنا شوند و بدانند که به علت این تفاوت‌ها حجاب بر زنان واجب شده و حجاب یکی از امتیازات زن محسوب می‌شود.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه زیبایی شهر بندرعباس به دریا و ساحل است،‌ اضافه کرد: نباید با ساخت و سازهایی که در کنار ساحل انجام می‌شود دریا را از چشم مردم محو و پنهان کرد چون مردم حق دارند دریا را ببینند و نباید به حق مردم تجاوز کرد.

نعیم‌آبادی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بنده همواره از اقدامات خوب دولت تشکر کرده‌ام، اظهار داشت: بیان آمار و عملکرد دولت نباید به گونه‌ای باشد که اقدامات دولتهای گذشته زیرسوال برود بلکه باید در بیان آمار عدالت و انصاف رعایت شود و درآمدها، مشکلات و تنگناهای دولتها نیز در کنار آمار عملکرد با هم گفته شود.

خطیب جمعه بندرعباس اضافه کرد: قطعا در هر دوره‌ای از عمر دولت‌ها، زیرساخت‌هایی ایجاد می‌شود که می‌تواند به دولت‌های بعدی کمک کند و مسئولان باید در ارائه آمار عملکرد دولت، شرایط کشور را نیز به مردم بگویند نه اینکه اقدامات دولتهای قبلی زیرسوال برده شود.

وی تصریح کرد: دولتهای گذشته با مواردی همچون جنگ و پس از آن سازندگی مواجه بودند و هم اکنون در بیان آمار عملکرد دولت باید به مردم گفته شود که در هر دوره چه میزان نفت فروش رفته و درآمد و شرایط کشور چگونه بوده است.