گلزار شهدای قشم تا ۴ ماه دیگر به بهره برداری می رسد

در حالی که بیش از ۱۸ ماه از  آغاز پروژه گلزار شهدای قشم می گذرد و هنوز بجز چند ستون از  این بنا علم نشده  مدیر عامل منطقه آزاد قشم از بهره برداری این مکان تا هفته دفاع مقدس خبر داد. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت سالروز آزدی […]

در حالی که بیش از ۱۸ ماه از  آغاز پروژه گلزار شهدای قشم می گذرد و هنوز بجز چند ستون از  این بنا علم نشده  مدیر عامل منطقه آزاد قشم از بهره برداری این مکان تا هفته دفاع مقدس خبر داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت سالروز آزدی خرمشهر در این باره گفت : پروژه احداث و ساماندهی گلزار شهدای قشم که یکی از خواسته های به حق خانواده شهدا بود؛ که امروز با سرعت مراحل بازطراحی و احداث را طی کرده و به مناسبت هفته دفاع مقدس آماده بهره برداری می شود.

ناوکی مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان ناوکی نیز  با بیان اینکه دو فاز دیگر گلزار شهدای قشم با همکاری فرمانداری این شهرستان ساماندهی شده است ، گفت: فاز سوم که به ساماندهی کلی این پروژه و مربوط به ساخت مقبره این مکان مقدس است، به دلیل کمبود منابع مالی مدتی متوقف شد، لیکن امیدواریم با مشارکت ویژه سازمان منطقه آزاد قشم، در آینده‌ای نه چندان دور بهره‌برداری ‌شود.

گفتنی است در این مراسم علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان، حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران قشم، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به همراه جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

شما نیوز