گروه های سیاسی به دنبال وحدت نظر باشند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان درهمایش بصیرتی بسیجیان قشم  با اشاره به اینکه دشمن فکرمی کند می تواند از آب گل آلود ماهی بگیرد ولی مردم ایران آگاه و با بصیرت تمام همیشه در صحنه هستند، گفت: وظیفه همه مردم ایران این است که از دولت منتخب حمایت کنند. سردار محمد مارانی   با بیان […]

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان درهمایش بصیرتی بسیجیان قشم  با اشاره به اینکه دشمن فکرمی کند می تواند از آب گل آلود ماهی بگیرد ولی مردم ایران آگاه و با بصیرت تمام همیشه در صحنه هستند، گفت: وظیفه همه مردم ایران این است که از دولت منتخب حمایت کنند.
سردار محمد مارانی   با بیان این مطلب که تک تک مردم غیور ایران باید از دولت حمایت کنند، اظهار کرد: همه تفکرات گروه‌های سیاسی باید برای حفظ انقلاب و توسعه اسلام باشد وهمچنین گروه های سیاسی به دنبال وحدت نظر باشند.
مارانی بیان کرد: ملت ایران باید از دولت یازدهم به خوبی حمایت کنند، چرا که پیرو سخنان رهبری بودن و حمایت از دولت اتاق فکرهای و تفکرات شوم دشمن را خنثی می کند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، جمهوری اسلامی ایران را یک کشور الگو برای جهانیان دانست و اظهار کرد: دشمن از رشادت‌های جوانان ایران در هشت سال دفاع‌مقدس و سالهای گذشته درهراس است و به این خاطربه دنبال روزنه ای برای برهم زدن تفکرات جوانان به شکل های مختلف است اعم از تهاجم فرهنگی، شبکه های ماهواره ای و چیزهای دیگر است .
سردارمارانی یکی از برنامه‌های اصلی دشمنان را مبازره با تفکر پاک جوانان ایرانی عنوان کرد و گفت: در سال های گذشته به دشمنان ملت ایران ثابت شد که جوانان خوش فکر ایران سد محکمی در برابر آنها هستند که امروزه برای عبور از سد تفکر جوانان ایران رو به تهاجم فرهنگی وشبکه های ماهواره ای آورده اند تا ازتاثیرگذاری تفکر ایرانی بر کشورهای دیگر جلو گیری کنند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان در پایان بیان کرد: دشمنان به انتخابات ایران هم حساس می شوند و به هنگام انتخابات چراغ اتاق فکرهای آنها علیه ایران روشن می‌شود، انتخابات درجمهوری اسلامی ایران در سرنوشت کشورهای دیگر هم تاثیر می گذارد.