کشف ۳۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از نیروی انتظامی هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی با اشاره به کشف سوخت قاچاق در میناب اظهار داشت: در ادامه طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده، پلیس هرمزگان در یک عملیات منسجم و هماهنگ، طرح پاک‌سازی مناطق آلوده و مبارزه با قاچاق سوخت را در بندر ساحلی کلاهی شهرستان میناب اجرا کرد. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از نیروی انتظامی هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی با اشاره به کشف سوخت قاچاق در میناب اظهار داشت: در ادامه طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده، پلیس هرمزگان در یک عملیات منسجم و هماهنگ، طرح پاک‌سازی مناطق آلوده و مبارزه با قاچاق سوخت را در بندر ساحلی کلاهی شهرستان میناب اجرا کرد.

وی افزود: با انجام تحقیقات فنی، اقدام اطلاعاتی و جستجوی میدانی، تعدادی منزل و محل دپو سوخت قاچاق شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی این مکان‌های آلوده پاک‌سازی شدند.

این مقام انتظامی استان عنوان کرد: در اجرای این طرح ۳۲۰ هزار لیتر گازوئیل کشف و ۴۷ فروند قایق توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش سوخت‌های کشف شده را یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: پلیس تمام توان و تلاش خود را به کار گرفته تا با همکاری خوب مردم محل‌های دپو سوخت و کالای قاچاق را شناسایی و به‌صورت ریشه‌ای با این معضل و پدیده شوم برخورد کند.