کشف بیش از ۹ هزار قرص و داروی غیر مجاز در بندرعباس

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر عبادی نیک ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع داروهای غیرمجاز در سطح شهرستان بندرعباس، تحقیقات نامحسوس پلیس در این زمینه آغاز شد. وی افزود: با شروع تحقیقات، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان موفق شدند یک واحد صنفی عطاری واقع در […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر عبادی نیک ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع داروهای غیرمجاز در سطح شهرستان بندرعباس، تحقیقات نامحسوس پلیس در این زمینه آغاز شد.

وی افزود: با شروع تحقیقات، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان موفق شدند یک واحد صنفی عطاری واقع در بازار روز بندرعباس که در سطح عمده اقدام به توزیع قرص و داروهای اعتیادآور می کند را شناسایی و فعالیت وی را تحت مراقبت نامحسوس قرار دهند.

عبادی نیک تصریح کرد: بعد از محرز شدن فعالیت غیرقانونی این واحدصنفی طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از آنجا، تعداد چهار هزار ۴۹۰ عدد انواع قرص روانگردان و چهار هزار و ۷۲۲ عدد انواع قرص های غیر مجاز کشف و یک متهم در این زمینه دستگیر شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی هرمزگان با بیان اینکه فروش غیرمجاز داروها و مکمل‌ها سلامت افراد را به خطر می اندازد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص اماکن توزیع و نگهداری این‌گونه کالاها را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری متخلفان در سریعترین زمان ممکن اقدام شود.