کسب سه مدال توسط کاراته کاهای قشمی در مسابقات بین المللی کاتای مجازی

سه کاراته کای آکادمی رزمی مهد ورزش قشم توانستند مدال های نقره و برنز مسابقات بین المللی کاتای مجازی جام هلال احمر و صلیب سرخ را برای کشور به ارمغان بیاورند. محمد امین ذاکری رئیس هیئت کاراته شهرستان قشم با بیان این خبر گفت : اولین دوره مسابقات بین المللی کاتای مجازی جام هلال احمر […]

سه کاراته کای آکادمی رزمی مهد ورزش قشم توانستند مدال های نقره و برنز مسابقات بین المللی کاتای مجازی جام هلال احمر و صلیب سرخ را برای کشور به ارمغان بیاورند.
محمد امین ذاکری رئیس هیئت کاراته شهرستان قشم با بیان این خبر گفت : اولین دوره مسابقات بین المللی کاتای مجازی جام هلال احمر و صلیب سرخ با حضور ۱۵ کشوره اسلوونی، اندونزی، نپال، هندوستان، کانادا، آمریکا، سریلانکا، فیلیپین، سنگاپور، ازبکستان ژاپن، افغانستان، آذربایجان و مالزی و با حضور ۲۷۰ شرکت کننده در نیمه اول آبان ماه برگزار گردید.
وی افزود : در این مسابقات فرنگیس صالحی با دستیابی به مقام دوم و همچنین ونوشه رستم نژاد و بنت الهدی علیزاده نیز با ایستادن بر سکوی سوم توانستند سه مدال پر ارزش را برای جامعه ورزشی کشور کسب نمایند.
رئیس هیئت کاراته شهرستان قشم خاطر نشان کرد : این مسابقات به میزبانی انجمن شیتوریو شوکوکای یونیون ایران با هماهنگی و مجوز فدراسیون کاراته در بخش های آقایان و بانوان در رده های سنی نونهالان تا پیشکسوتان به صورت مجازی برگزار شد که تلاشهای مربی با تجربه و موفق تیم سرکار خانم محبوبه بزرگپور و کاراته کاها و خانواده محترمشان برای این افتخار آفرینی تقدیر و تشکر می شود.
کاراته کاهای قشمی پیش از این در چندین مرحله بر سکوی قهرمانی رقابتهای کاتای مجازی بین المللی و ملی ایستاده و موجب سربلندی کشور و استان هرمزگان شده اند.