کتاب “چگونه با همسرم گفتگو کنم” در قشم رو نمایی شد

کتاب “چگونه با همسرم گفتگو کنم” به نویسندگی سرکار خانم  فخرالسادات رضوی که با حمایت ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم به چاپ رسیده است طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان در دفتر شورای اسلامی شهر قشم   رونمایی شد. دکتر میرداد میردادی شهردار قشم در این برنامه با تبریک روز کتاب و کتابخوانی گفت […]

کتاب “چگونه با همسرم گفتگو کنم” به نویسندگی سرکار خانم  فخرالسادات رضوی که با حمایت ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم به چاپ رسیده است طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان در دفتر شورای اسلامی شهر قشم   رونمایی شد.

دکتر میرداد میردادی شهردار قشم در این برنامه با تبریک روز کتاب و کتابخوانی گفت :  روز کتاب و کتابخوانی و کتابداری فرصت مغتنمی برای تقویت ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

وی  افزود:  روابط عمومی و مدیران فرهنگی و اجتماعی شهرداری قشم بستر رونمایی از کتاب «چگونه با همسرم گفتگو کنم» را فراهم آوردند تا گامی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین ترویج فرهنگ کتاب در جامعه باشد.

شهردار قشم عنوان کرد: وقوع طلاق به ویژه در سال های ابتدایی ازدواج در منطقه ای با فرهنگ غنی قشم زنگ خطری جدی است و می طلبد زوجین پیش از ازدواج انتخابی عاشقانه و در عین حال عاقلانه داشته باشند.

فخر السادات رضوی نویسنده کتاب “چگونه با همسرم گفتگو کنم” با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر قشم تنها نهادهای حمایت کننده از چاپ این کتاب بودند گفت : ایده چاپ این کتاب برای زوجهای جوانی است که مهارت کافی برای صحبت کردن با هم را ندارند و این موضوع باعث ایجاد اختلاف و مشکل بین آنها می شود.

وی مشکلات ارتباطی را نخستین مرحله از سطوح مشکلات بین زوجین عنوان کرد و خاطر نشان کرد : در صورتی که مشکل ارتباط بین زوجین رفع نشود اختلاف به مسایل جنسی و عاطفی سرایت خواهد کرد و ممکن است با مشکل ریشه ای کار زوجین به جدایی ختم شود.

اهدای کتاب “چگونه با همسرم گفتگو کنم”  به زوج های جوان  بخشی از برنامه های شهرداری قشم در راستای فرهنگ سازی ازدواج است . شهرداری قشم برای ازدواج آسان اقدام به ایجاد باغ تالار ،  آتیله و  تهیه مزون نموده که این خدمات بصورت رایگان به جوانان قشم ارائه می شود.