کاهش عوارض ورودی پهل برای قشموندان/ تقدیر از نمایندگان مردم

با درخواست و پیگیری های مکرر امام جمعه شهرستان قشم حجت الاسلام رضا جوکار و همچنین حاج احمد مرادی نماینده مردم قشم در مجلس شورای اسلامی و با دستور رئیس جمهور عوارض ورودی قشموندان از مسیر پهل از ۱۵۰۰۰۰ ریال به ۳۷۵۰۰ ریال کاهش یافت. به گزارش هرمز ، مدیر عامل منطقه آزاد قشم در […]

با درخواست و پیگیری های مکرر امام جمعه شهرستان قشم حجت الاسلام رضا جوکار و همچنین حاج احمد مرادی نماینده مردم قشم در مجلس شورای اسلامی و با دستور رئیس جمهور عوارض ورودی قشموندان از مسیر پهل از ۱۵۰۰۰۰ ریال به ۳۷۵۰۰ ریال کاهش یافت.

به گزارش هرمز ، مدیر عامل منطقه آزاد قشم در برنامه تلویزیونی شبکه خلیج فارس گفت : با دستور رئیس جمهوری و طی رایزنی‎های انجام شده از نیمه‌شب امشب عوارض ورودی برای بومیان و شهروندان قشم حدود پنج برابر کاهش می‌یابد.

حذف عوارض ورودی از ساکنین جزیره یکی از درخواست های قشموندان بود که با پیگیری و مطرح کردن آن توسط  امام جمعه شهرستان قشم و نماینده مجلس شورای اسلامی حاج احمد مرادی به نتیجه رسید و با دستور رئیس جمهور سازمان منطقه آزاد قشم مکلف به اجرای آن شده است.

بر اساس این گزارش کسانی که دارای کارت شهروندی و متولد جزیره قشم باشند از شرایط جدید کاهش پرداخت عوارض بهره مند شوند.

پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نمایندگی از افکار عمومی  مراتب تقدیر خود را از پیگیری های انجام شده توسط نمایندگان مردم قشم حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرستان قشم و حاج احمد مرادی نماینده پرتلاش مردم در مجلس شورای اسلامی اعلام و توفیق روز افزون را برای خادمین ملت مسئلت می نماید .