کاهش صد درصدی سرقت به عنف در قشم

رئیس پلیس پیشگیری استان هرمزگان گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته و آمارهای موجود میزان سرقت‌های به عنف در دو شهرستان قشم و بستک در ۹ ماه امسال در همسنجی با مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد کاهش داشته است.  سرهنگ حسین الهی‌ ظهر امروز در نشست بررسی عملکرد پلیس اظهار داشت: در مجموع سرقت‌های به […]

رئیس پلیس پیشگیری استان هرمزگان گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته و آمارهای موجود میزان سرقت‌های به عنف در دو شهرستان قشم و بستک در ۹ ماه امسال در همسنجی با مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد کاهش داشته است.

 سرهنگ حسین الهی‌ ظهر امروز در نشست بررسی عملکرد پلیس اظهار داشت: در مجموع سرقت‌های به عنف در هرمزگان در ۹ ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۹ درصد کاهش داشته است.

وی بیان داشت: میزان وقوع سایر سرقت‌ها در هرمزگان در این بازه زمانی در مجموع دو درصد کاهش داشته که بیشترین کاهش در شهرستان‌های قشم، لنگه، خمیر، بشاگرد و ابوموسی بوده است.

رئیس پلیس پیشگیری هرمزگان خاطرنشان کرد: دیگر جرایم در استان، سرقت خودرو ۳۳ درصد، احشام ۲۳ درصد، منزل ۱۹ درصد، موتورسیکلت ۱۶ درصد و اماکن ۶ درصد کاهش داشته‌اند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به تلاش‌های نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه، تصریح کرد: هرمزگان یکی از استان‌های امن کشور است و این امر با بصیرت، آگاهی و همراهی و همدلی مردم، مسئولان و همچنین نیروهای نظامی و انتظامی محقق شده است.

الهی بیان داشت: برای توسعه و ترویج هر چه بیشتر نظم و امنیت در جامعه باید همه دستگاه‌ها و احاد جامعه در کنار دستگاه‌های نظامی و انتظامی تلاش کنند.

رئیس پلیس پیشگیری هرمزگان ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

تسنیم