امروز

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۴:۲۵ بعد از ظهر

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از جهادکشاورزی هرمزگان، غلامرضا نظرنژاد بیان داشت: روستائیان و عشایر می توانند از طریق کارگزاری بیمه  سازمان جهاد کشاورزی از مزایای باز نشستگی بهره مند شوند.

مدیر هماهنگی و ترویج جهاد کشاورزی هرمزگان از اخذ امتیاز کارگزاری بیمه روستاییان وعشایر خبر داد و گفت: با هدف بیمه نمودن اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی، کار گزاری بیمه روستاییان وعشایر به سازمان جهاد کشاورزی واگذار شد.

نظر نژاد افزود: در استان حدود ۲هزارو۴۰۰نفر عضو صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه از اهداف مدیریت هماهنگی وترویج سازمان جهاد کشاورزی استان، ایجاد صندوق های اعتبارات خرد در کلیه روستاهای بالای ۵۰خانوار می باشد، کارگزار بودن این صندق ها می تواند در گسترش چتر حمایتی بیمه ای برای روستاییان وعشایر بیش از پیش موثر باشد.

نظرنژاد تاکید کرد: متقاضیانی که هیچگونه پوشش بیمه ای ندارند می توانند با پرداخت ماهانه حق بیمه که بر اساس درآمد آنها دریافت می شود ،از مزایای بازنشستگی بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه در این نوع بیمه هیچگونه خدمات درمانی به بیمه شدگان ارائه نمی شود اظهار داشت :بیمه شدگان باید برای بهرمند شدن از مزایای بازنشستگی به مدت ۱۵سال بطور مستمر حق بیمه خود را پرداخت کنند.

نظر نژاد افزود : با توجه به اینکه این طرح به تازگی آغاز شده ولی استقبال روستاییان وعشایر چشمگیر می باشد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی