کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی روابط موثر خانواده در دوران کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم با بیان اینکه  ترویج سبک زندگی اسلامی می‌تواند جامعه را از گزند آسیب‌ها مختلف اجتماعی دور کند گفت:کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با رویکرد روابط موثر خانواده در دوران کرونا در قشم برگزار می شود. عباس بازماندگان افزود :با گسترش و تعمیق […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم با بیان اینکه  ترویج سبک زندگی اسلامی می‌تواند جامعه را از گزند آسیب‌ها مختلف اجتماعی دور کند گفت:کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با رویکرد روابط موثر خانواده در دوران کرونا در قشم برگزار می شود.

عباس بازماندگان افزود :با گسترش و تعمیق سبک زندگی اسلامی می‌توان به تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیش روی نظام خانواده کمک کرد.

 وی اظهارداشت :شناخت از آسیب های فرهنگی و اجتماعی یکی از ضروریات مهم برای موفقیت در زندگی و پیشگیری از مشکلات و معضلات اجتماعی و در حقیقت رمز موفقیت یک جامعه است .

بازماندگان بیان داشت : این موسسه در نظر دارد با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ارائه راهکار‌های اصولی به مبانی موفقیت در زندگی، قدمی در سبک زندگی جوانان شهرستان داشته باشد.

براساس این گزارش کارگاه سبک زندگی اسلامی روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه سال جاری ساعت ۱۵:۳۰ با رعایت شیوه نامه های بهداشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری از سوی موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم با حضور فخرالسادات رضوی کارشناس روانشناسی برگزار می گردد