امروز

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۵:۴۰ بعد از ظهر

به مناسبت هفته دولت مصاحبه ای با محمد قاسمی کارمند شهرداری قشم انجام داده ایم که شما را به خواندن آن دعوت می نماییم:

خودتان را معرفی کنید؛
محمد قاسمی قشمی زاده کارمند متولد سال ۱۳۵۲در شهر قشم ، دارای مدرک کارشناسی فنآوری اطلاعات که از سال ۸۴ جهت خدمتگزاری وارد شهرداری قشم شدم .

چه مسئولیت‌هایی را در مجموعه شهرداری بر عهده داشتید ؟
از سال ۸۴ تا ۸۶ در واحد خدمات شهری  و از سال ۸۶ به عنوان بازرس سازمان حمل ونقل همگانی شهر قشم و حومه خدمتگزار مردم  بودم ، درسال ۹۶ بعنوان مسئول سازمان حمل ونقل همگانی شهر قشم و حومه منصوب شدم بعد از چندین سال خدمت  در سازمان حمل و نقل و سر و سامان دادن به امورات مربوطه با تشخیص شهردار وقت با عنوان مسئول امور سرمایه گزاری به مدت یکسال خدمتگزار مردم نجیب قشم بودم ودر حال حاضر بعنوان مسئول امور اداری شهرداری مشغول به خدمت هستم.

به نظر شما دولت چه توفیقاتی در خدمت رسانی به مردم قشم داشته است ؟
با توجه به شنیده های که از افراد مسن قشم داشته ام و مدت زمانی که در شهر قشم زندگی کرده ام ، می توانم بگویم دولت های مختلف پس از انقلاب برای رفاه مردم تلاش کرده اند و خدمت رسانی به مردم در زمینه های مختلف مانند  بهداشت ، آموزش ، اشتغال روز به روز بهتر شده است هر چند می توان گفت که بهتر از این هم می شد کار کرد که امیدواریم مسئولان برای حل مشکلات مردم قشم با همت و جدیت ورود نمایند.

به عنوان یک کارمند چه خدمت ویژه ای به شهروندان داشته اید ؟
در بدو ورود و شروع به خدمتگزاری در سازمان حمل و نقل  متوجه شدم در بخش حمل ونقل بار و مسافر مشکلات و کمبودهای زیادی وجود دارد؛  خصوصا در بخش حمل و نقل بار  و مسافر خودروهای دیزلی با پلاک سازمان منطقه آزاد  که هیچ سهمیه سوختی نداشتند که این موضوع باعث گلایه مندی شهروندان شده بود.
این دغدغه و خواست مردم ، اینجانب را برآن داشت تا در وهله اول پیگیری‌ها و رایزنی ها را از طریق مسئولین مربوطه وقت سازمان منطقه آزاد قشم  جهت حل مشکلات موجود شروع کنم که پس از دو الی سه ماه پیگیری های مجدانه متاسفانه هیچ همکاری از طرف سازمان صورت نپذیرفت و بر آن شدم تا از طریق مکاتبه با استانداری و اتحادیه سازمان های حمل و نقل و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور موضوع را پیگیری نمایم. در آن زمان احساس کردم به غیر از مکاتبات صورت پذیرفته نیاز به پیگیری حضوری  در تهران جهت رایزنی و نقل مشکلات حمل ونقل در جزیره قشم هست که با همکاری شهردار وقت جناب آقای احمد رحیمی هلری و شورای محترم اسلامی شهر قشم جهت شرکت در بیستمین مجمع سالیانه اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور در همان سال ۹۶ عازم تهران شدم .
بعد از پایان مجمع شخصا بامسئولین مربوطه در سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور و مدیر عامل اتحادیه ملاقات ، و مشکلات و کمبودها علی الخصوص سهمیه سوخت ناوگان بار ومسافر دارای پلاک سازمان منطقه آزادقشم وتعریف پلاک مذکور در سامانه سوخت کشوری جهت رفع مشکلات این عزیزان به سمع ونظر مسئولین مذکور رساندم و با پیگیریهای مجدانه به لطف خدا ودعای خیر مردم این مهم انجام و ناوگان بار ومسافر دارای پلاک سازمان منطقه آزاد در سامانه سوخت کشوری تعریف و سهمیه سوخت به آنها تعلق گرفت.

و سخن پایانی؟
یکی از مشکلاتی که همه مردم در جزیره قشم با آن مواجه هستند هزینه بالای ساخت مسکن و قیمت زمین است که به معضلی برای قشموندان تبدیل شده است . بنده هم مانند دیگر اهالی جزیره  از مسئولین درخواست دارم در این باره چاره ای بیندیشند و نسبت تامین به  مسکن قشر  کارمند که بعد از چندین سال خدمتگزاری هنوز اجاره نشین هستند اقدام کنند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی