امروز

یکشنبه, ۱۰ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۳:۲۱ قبل از ظهر

طی مراسمی از تلاش‌های ارزشمند سی ساله کارمند خدوم شهرداری قشم ، مهندس میرعلی موذن تجلیل شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، مسطوری در این مراسم با اشاره به تلاشهای بی وقفه میر علی موذن گفت : ایشان را از سالهای پیش به واسطه فعالیت های دلسوزانه در قبال شهروندان قشم می شناختیم که حل و رفع درخواست ارباب رجوع از مهمترین دغدغه های او بود .

شهردار قشم گفت : بازنشستگان یک گنجینه محصوب می شوند و ما باید بدانیم از این گنج چگونه استفاده نماییم . وی افزود : به سایر همکاران خصوصا واحد امور فنی و عمران و شهرسازی شهرداری قشم نیز توصیه می کنم که حتما از تجریبات و سابقه ایشان در ادامه راه استفاده بهینه ای شود .

وی گفت : برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدواریم ایشان همانند سایر همکاران بازنشسته شهرداری قشم ارتباط خود را با شهرداری قطع نکند و همانند یک راه بلد و راهنما ما را در انجام وظیفه و خدمت رسانی به شهروندان فهیم و عزیز قشم یاری کند .

مهندس میر علی موذن ، یکم شهریور ماه سال یکهزار و سیصد و شست و شش در حالی که رژیم بعث عراق به فرماندهی صدام حسین کشور ما را مورد هجمه حمله های وحشیانه قرار داده بود و جای جای کشور خصوصا شهر قشم  که در اوج محرومیت بسر می برد نیاز به عمران و آبادانی داشت ، به درخواست ناظمی شهردار وقت ، از استانداری هرمزگان برای بهبود وضعیت و سر و سامان دادن شهر ، ایشان را به قشم فرا خواندند . وی پس از ورود به جزیره و مشاهده محرومیت شهروندان خونگرم قشمی عزم خود را در جهت محرومیت زدای جزم کرد و خدمت خالصانه به خلق را سرلوحه کارهای خود قرار دادند .

در ادامه این جلسه حاج عبدالعلیم باندریزی عضو شورای اسلامی شهر قشم نیز با اشاره به فعالیت های خالصانه مهندس موذن گفت : برای ایشان فرق نمی کرد که چگونه خدمت کند ، سرما و گرما ، سواره یا پیاده  در روند کاری ایشان خللی وارد نمی کرد و به واسطه این گونه خدمت خالصانه به خلق الله است کمتر کسی را می توان پیدا کرد که در شهر قشم زندگی کند و ایشان را نشناسد .

در پایان با هداء هدیه و لوح سپاس توسط شهردار و در حضور عضو شورای اسلامی شهر قشم و جمعی از همکاران از میرعلی موذن تقدیر بعمل آمد .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی