چهار کارگر شرکت پودر ماهی صبا شهر سوزا جان باختند

قشم – بخشدار شهاب گفت: متاسفانه ۴ کارگر کارخانه پودر ماهی در سوزا قشم بر اثر خفگی جان خود را از دست دادند. عبدالطیف گورانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد حادثه رخ داده در یکی از کارخانجات پودر ماهی در سوزا قشم بیان داشت: متأسفانه حدود دو ساعت گذشته پیش از ظهر یکشنبه […]

قشم – بخشدار شهاب گفت: متاسفانه ۴ کارگر کارخانه پودر ماهی در سوزا قشم بر اثر خفگی جان خود را از دست دادند.

عبدالطیف گورانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد حادثه رخ داده در یکی از کارخانجات پودر ماهی در سوزا قشم بیان داشت: متأسفانه حدود دو ساعت گذشته پیش از ظهر یکشنبه چهار نفر از کارگران یکی از شرکت‌های پودر ماهی در سوزا به علت خفگی جان خود را از دست دادند.

وی عنوان کرد: طبق شنیده ها یکی از کارگران برای تمیز کردن دیگ‌ بخار اقدام می‌کند که به علت گاز تولید شده در دیگ دچار خفگی می‌شود سه کارگر دیگر هم که سعی می‌کنند کارگر اولی را نجات دهند بر اثر استنشاق گاز جان خود را از دست می‌دهند.

گورانی خاطرنشان کرد: در این حادثه چهار نفر در محل کارخانه فوت می‌کنند و یک نفر هم فعلاً در بیمارستان قشم بستری و تحت درمان است.

وی اظهارداشت: متاسفانه در سال ۸۴ هم این حادثه رخ داد و چند کارگر کارخانه پودر ماهی بر اثر گاز ناشی از دیگ تولید پودر ماهی جان خود را از دست داده بودند.