چهارمین فوتی کرونای جزیره قشم در سال۱۴۰۰

با جولان کرونای انگلیسی در جزیره قشم و در نخستین روزهای سال ۱۴۰۰ چهار نفردر روزهای دوم ، سوم ، چهارم و چنجم به دلیل بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند اما رنگ این جزیره همچنان زرد است. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ارتباط زنده اینترنتی با خبر ساعت۲۰ شبکه خلیج […]

با جولان کرونای انگلیسی در جزیره قشم و در نخستین روزهای سال ۱۴۰۰ چهار نفردر روزهای دوم ، سوم ، چهارم و چنجم به دلیل بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند اما رنگ این جزیره همچنان زرد است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ارتباط زنده اینترنتی با خبر ساعت۲۰ شبکه خلیج فارس گفت:در شبانه روز گذشته با شناسایی ۸۲ بیمار جدید مبتلا به کرونای انگلیسی در هرمزگان جمع مبتلایان به این نوع کرونا به ۴۸۱ نفر رسیده و شهرستان‌های بندرعباس، بندرلنگه، بندرخمیر، قشم، پارسیان، میناب، حاجی آباد، رودان و جزیره کیش بیشترین آمار کرونای انگلیسی را دارند.
وی افزود: در شبانه روز گذشته ۴ مورد مبتلا به کرونای انگلیسی در شهرستان جاسک نیز شناسایی شدند و اکنون قطعا در همه شهرستان‌های استان کرونای انگلیسی داریم.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: اکنون بیش از ۹۰ درصد موراد مثبت کرونا در استان از نوع کرونای جهش یافته انگلیسی است.
به گفته دکتر نوروزیان در شبانه روز گذشته ۳ فوتی نشای از کرونا در استان داشتیم که دو خانم ۶۰ و ۴۷ ساله از بندرعباس و بندر خمیر و یک آقای ۷۰ ساله از قشم که با این فوتی‌ها شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۴۹ نفر رسید.