امروز

دوشنبه, ۱۹ آذر , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۳:۱۳ بعد از ظهر

آخرین بازی تیم پیروزی در حالی انجام شد که تکلیف این تیم در بازی قبلی مشخص شده بود و سرمربی و بازیکنان پیروزی بی هیچ انگیزه ای در مقابل قایق سازی رمچاه بازی کردند و حتی برد یک بر صفر این بازی هیچ تاثیری را در سرنوشت تیم پیروزی نداشت.

تیم فوتبال پیروزی در حالی به لیگ دسته دو قشم سقوط کرد که در کارنامه خود حضور در لیگ دسته دو استان را تجربه کرده بود اما بی تدبیری مسئولین تیم آن را به سراشیبی تند نابودی می کشاند.

منتقدان کنونی  مدیریت تیم پیروزی که خود از علاقه مندان و مسئولین قبلی این تیم هستند فاتحه  نابودی  تیمی را می خوانند که روزی جز بهترین تیمهای فوتبال شهرستان بود و بسیاری معتقدند که مدیریت علی عبدالهی شاید بتواند جان دوباره ای را به  این تیم ببخشد.

اما مانی سرمربی تیم پیروزی قشم در پایان بازی  اخیر  که با لباس عاریه ای تیم  قایق سازی رمچاه انجام شد با دلی قرص و محکم گفت : رفتن به لیگ دسته دو حق ما نبود و ۵ ماه بعد با همین تیم به لیگ دسته یک قشم بر خواهم گشت.

وضعیت فعلی پیروزی قشم نشان دهنده مشکلات داخلی زیادی است که سالها این تیم را گرفتار خود کرده است ،اختلافات داخلی ،  مشکلات مالی ، کم شدن انگیزه بازیکنان ، غیر حرفه ای بودن ، مدیریت ضعیف و … که نیازمند چاره اندیشی و یاری علاقه مندان به تیم قرمز پوش قشم است که امروز با لباس مشکی تیم حریف به لیگ دسته دو سقوط کرد.

IMG_0544

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=11310
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی