پیام قدردانی فرماندار قشم به مناسبت راهپیمایی۲۲بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم درود بی پایان خداوند بزرگ بر تک تک شما مرد و زن و پیر و جوان حافظان خلیج فارس که در همه عرصه‌های وفا داری به اسلام عزیز و دستاوردهای گرانبهای انقلاب شکوهمند اسلامی، همچون راست قامتان و رادمردان تاریخ اسلام و انسانیت، چون خورشید می‌درخشید. حضور پرشور مردم ولایت مدار […]

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بی پایان خداوند بزرگ بر تک تک شما مرد و زن و پیر و جوان حافظان خلیج فارس که در همه عرصه‌های وفا داری به اسلام عزیز و دستاوردهای گرانبهای انقلاب شکوهمند اسلامی، همچون راست قامتان و رادمردان تاریخ اسلام و انسانیت، چون خورشید می‌درخشید.

حضور پرشور مردم ولایت مدار نگین خلیج همیشه فارس در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن ماه نشان از بصیرت، پایبندی به آرمان‌های انقلاب و امام راحل عظیم الشأن و شهدا و رهروی مردم با ایمان از فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته العالیه) و مقاومت و بیداری در برابر جهان سلطه دارد.
حضور حماسی و شورانگیزتان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه امسال، صفحه درخشان دیگری از افتخارات پر شمار شما مردم بصیر و ولایتمدار و همیشه در صحنه را رقم زد و صحنه بیادماندنی و زیبایی از مراتب وفاداری و دلدادگی تان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را در انظار جهانیان به منصه ظهور رساند.

پیام راهپیمایی سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حمایت و وفاداری به انقلاب، بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و پایداری در مقابل تمامی تهاجم‌های سخت و نرم دشمنان است و همچنین جوابی قاطع، شایسته و حماسی به سردمداران آمریکا و گزینه‌های نظامی روی میز آنها است.

اینجانب از حضور همه خواهران و برادران گرانقدر و تمامی اقشار و آحاد مردم به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز تقدیر و تشکر می‌کنم و از برگزار کنندگان این راهپیمایی ارزشمند و باشکوه سپاسگذارم.

مسعود سالاری

فرماندار شهرستان قشم