امروز

یکشنبه, ۱۰ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۱:۳۰ قبل از ظهر

ه مناسبت فرارسیدن یوم الله ۹ دی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در بیانیه ای اعلام کرد که فتنه سال ۸۸ که قرار بود  با عربده کشی و یاوه گویی فتنه گران حاصل خون و رشادت هزاران شهید و ایثارگر را در زیر چکمه های خونین آمریکای غربی له کند با هدایت ولی فقیه و رهبری هوشمدانه حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی دمار فتنه گران را در هم پیچید و خائنان به انقلاب، امام و مردم را رسوا ساخت اما  در ماه های خیر متأسفانه برخی افراد با نیات خاص، ندای رفع حصر سران فتنه را سر داده و با زیر پا گذاشتن برخی اصول و ارزش های انقلابی مردم، از فتنه گران حمایت می کنند که پیام ما دانشجویان به عنوان چشمان بیدار ملت به این افراد این است که ملت جز به حکم الهی مفسدان فی الارضی چون فتنه گران راضی نمی شود اما لطف و بزرگواری ولایت فقیه است که آنان تا کنون فرصت حیات یافته اند پس قدر دان این فرصت بوده و بر چهره صبور ملت پنجه نیفکنند که صبر ملت هم اندازه ای دارد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

فتنه سال ۸۸ کشور را واکسینه کرد، مردم را بر ضد میکروب های سیاسی و اجتماعی که می تواند اثر بگذارد، مجهز کرد؛ بصیرت مردم را بیشتر کرد.امام خامنه ای (مد ظله العالی)

۹ دی ماه ۸۸ تجلی گاه شور و شعور حسینی ملت ایران  در برابر فتنه گران داخلی و خارجی بویژه پس از اهانت بی شرمانه در روز عاشورای حسینی بود.

برگزاری شکوه مند انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ با مشارکت ۸۵ درصدی مردم می رفت تا با نمایش اقتدار مردم سالاری دینی، ادعای دموکراسی غربی را در هم بشکند که با بی بصیرتی عده ای از خواص و با برنامه ریزی اتاق های فکر غربی و آمریکایی فتنه ای علیه شکوه و اقتدار نظام و مردم ایران اسلامی شکل گرفت.

فتنه ۸۸ حاصل برنامه ریزی ده ساله دشمنان نظام اسلامی پس از ناکامی در فتنه تیر ماه ۷۸ بود و به دنبال فرصتی برای ضربه زدن به رکن اساسی نظام و اصل ولایت فقیه بودند و در این میان عده ای از خواص بی بصیرت که حتی از سابقون انقلاب نیز محسوب می شدند به عنوان سران فتنه و رأس جریان تقابل با نظام قرار گرفتند.

۹ دی ۸۸ رویش فراوان جوانه های انقلاب بویژه در نسل سوم را در مقابل اندک ریزش خواص بی بصیرت نشان داد و به جهانیان فهماند که انقلاب اسلامی روز به روز در حال نو شدن و تکامل است و انحراف و چرخش خواص بی بصیرت هیچ گاه مانع حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی مردم ایران نمی شود.

فتنه سال ۸۸ که می آمد با عربده کشی و یاوه گویی فتنه گران حاصل خون و رشادت هزاران شهید و ایثارگر را در زیر چکمه های خونین آمریکایی غربی له کند با هدایت ولی فقیه و رهبری هوشمندانه حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی تومار فتنه گران را در هم پیچید و خائنان به انقلاب، امام و مردم را رسوا ساخت.

اینک پس ازگذشت ۵ سال از یوم الله ۹ دی ۸۸، انقلاب اسلامی ایران با توکل به خداوند قهار متعال و با رهبری ولی فقیه شجاع، مقتدرتر از همیشه در صحنه تقابل با استکبار و استعمار در جای جای جهان ایستادگی می کند.

گرامی داشت هر ساله این یوم الله فرو بردن چند باره خار بر چشم فتنه و فتنه گران بوده و موجب ناله و خشم شیطانی آنان می شود و بیاد شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی خطاب به فتنه گران می گوییم: از دست ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.

در ماه های اخیر متأسفانه برخی افراد با نیات خاص، ندای رفع حصر سران فتنه را سر داده و با زیر پا گذاشتن برخی اصول و ارزش های انقلابی مردم، از فتنه گران حمایت می کنند بنابراین پیام ما دانشجویان به عنوان چشمان بیدار ملت به این افراد این است که ملت جز به حکم الهی اعدام مفسدان فی الارضی چون فتنه گران راضی نمی شود اما لطف و بزرگواری ولایت فقیه است که آنان تا کنون فرصت حیات یافته اند پس قدردان این فرصت بوده و بر چهره صبور ملت پنجه نیفکنند که صبر ملت هم اندازه ای دارد.

پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲، عده ای از حامیان فتنه گمان کردند می توانند در بخش های حاکمیتی بویژه در دانشگاهها نفوذ کرده و علاوه بر تطهیر و زدودن غبار خیانت از چهره سران فتنه، در روند علمی و منطقی دانشگاهها اختلال ایجاد کنند که با روشنگری عناصر دلسوز و جنبش دانشجویی انقلابی و ایستادگی نمایندگان مجلس روبرو شدند.

ما دانشجویان به تأسی از ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی از دولت یازدهم حمایت نموده و به دولتمردان اعلام می کنیم این حمایت باعث بی تفاوتی ما نسبت به احیای فضای فتنه در جامعه و بویژه در دانشگاهها نخواهد شد بنابراین نباید حامیان فتنه جای پایی در درون دولت داشته باشند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان هرمزگان

۸ دی ماه ۱۳۹۳

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی