پیام تقدیر راهپیمایی سیزده آبان شهردار قشم

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، مسئولین و مردم انقلابی  همیشه در صحنه قشمی صبح روز شنبه ۱۳ آبان ۹۶ با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان انزجار خود را از آمریکای جنایتکار به ابراز داشتند. احمد رحیمی هلری شهردار قشم در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه که مصادف با اولین روز […]

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، مسئولین و مردم انقلابی  همیشه در صحنه قشمی صبح روز شنبه ۱۳ آبان ۹۶ با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان انزجار خود را از آمریکای جنایتکار به ابراز داشتند.

احمد رحیمی هلری شهردار قشم در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه که مصادف با اولین روز کاری خود بعنوان شهردار قشم بود را به فال نیک گرفت و بیان داشت : سیزدهم آبان، بهترین فرصت است تا پیام بیداری و استکبار ستیزی اتقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم و حضور گسترده مسئولین وشهروندان  خصوصا دانش آموزان و دانشجویان ، نشان از پایبندی به ارزش های انقاب اسلامی را نشان داده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبرین جان است .

شهردار قشم افزود: ۱۳ آبان ماه یادآور رشادت‌های دانش‌آموزان و دانشجویانی است که با حضور خود در مراسم راهپیمایی پیام های روشنی را به دشمن می دهد که مهمترین آنها پایبندی به ارزشها و مبانی اصول انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

رحیمی هلری در پایان از حضور گسترده همه اقشار و شهروندان قشمی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تشکر و قدردانی کرد.