پیشرفت پروژه های مسکن مهر قشم ۷۸ درصد اعلام شد

رئیس بنیاد مسکن شهرستان قشم گفت: میانگین پیشرفت پروژه های مسکن مهر در شهرستان قشم به ۷۸.۶ درصد رسیده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین، محمدرضاترکی رئیس بنیاد مسکن شهرستان قشم  در جلسه کارگروه مسکن اظهار داشت: پس از ارزیابی دقیق روند اجرایی همه پروژه‌های مسکن مهر در شهرستان مشخص شد میانگین پیشرفت مسکن […]

رئیس بنیاد مسکن شهرستان قشم گفت: میانگین پیشرفت پروژه های مسکن مهر در شهرستان قشم به ۷۸.۶ درصد رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین، محمدرضاترکی رئیس بنیاد مسکن شهرستان قشم  در جلسه کارگروه مسکن اظهار داشت: پس از ارزیابی دقیق روند اجرایی همه پروژه‌های مسکن مهر در شهرستان مشخص شد میانگین پیشرفت مسکن مهردر قشم ۷۸.۶ درصد است .

وی افزود: نبودن اکیپ های اجرایی در تاخیرساخت مسکن مهر این شهرستان نقش بسزایی داشته است .

وی ادامه داد: پیشرفت پروژه‌های طرح مسکن مهر در شهرستان قشم به ۷۸.۶ درصد رسیده است و این در حالی‌ست که پیشرفت پروژه‌های شهرهای این شهرستان؛تعاونی پیک مهر۷۷.۸ درصد، رحمت گستر ۷۰.۱ درصد، خانه طلایی ۸۱.۵ درصد، بدیع مهر ۸۵.۴ درصد، نگارین درگهان ۹۱.۹ درصد، و اسکان سوزاء ۶۴.۹ درصد عنوان شد .

حسین ضایی معاون فرماندارقشم نیز در این جلسه باتاکید بر لزوم تسریع در ساخت و ساز مسکن مهر در شهرستان گفت: باید نظارت دقیقی بر اجرای پروژه‌های مسکن مهر انجام گیرد و علاوه بر سرعت، دقت در این کارها انجام گیرد.

وی افزود: مدیران و مسئولان دستگاه‌های مختلف نهایت اهتمام و همکاری را با مجریان و پیمانکاران پروژه‌های مسکن مهر به کار گیرند و همچنین بر ساخت و ساز این واحدها نظارت دقیقی انجام گیرد.

مدیرمسکن مهرسوزاء علی کنار دررابطه با مشکلات ساخت مسکن مهراذعان کرد: ما برای رسیدن به اهداف خود در خصوص تکمیل پروژه های مسکن مهر ورساندن این خانه ها به مردم به نیروهای بیشتری نیاز داریم .

لازم به ذکراست ؛ هرکدام از اعضای کارگروه درخصوص حیطه کارهای ارجاع شده خود گزارش دادند