یک میلیارد ریال محصولات قرآنی در نمایشگاه قرآن قشم به فروش رسید

مدیر ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر یک میلیارد ریال انواع کتاب، قرآن و محصولات قرآنی در دومین دوره نمایشگاه و جشنواره قرآن کریم قشم به فروش رسید که سه برابر فروش در نمایشگاه سال گذشته است.   به گزارش هرمزانلاین، حجت الاسلامعلی ملانوری روز شنبه در آیین پایانی دومین […]

مدیر ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر یک میلیارد ریال انواع کتاب، قرآن و محصولات قرآنی در دومین دوره نمایشگاه و جشنواره قرآن کریم قشم به فروش رسید که سه برابر فروش در نمایشگاه سال گذشته است.

 

به گزارش هرمزانلاین، حجت الاسلامعلی ملانوری روز شنبه در آیین پایانی دومین دوره نمایشگاه و جشنواره قرآن کریم درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد قشم افزود:استقبال مردم جزیره قشم از این نمایشگاه، مسئولیت سازمان منطقه آزاد قشم و مدیریت ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه را در فرهنگ قرآنی سنگین کرده است.

وی با تشریح بخش های مختلف این نمایشگاه، برگزاری مسابقات قرآنی را از بخش های پرطرفدار آن اعلام کرد و با تقدیر از اصناف قشم برای مشارکت فعال در برگزاری این مسابقات یادآور شد: حضور زنان هنرمند تولید کننده صنایع دستی قرآنی نیز از نقاط قوت این نمایشگاه بود.
به گفته وی تقویت و توسعه این صنایع می تواند بازار خوبی را در کشورهای حوزه جنوبی خلیج فارس برای این محصولات ایجاد کند.
در این آیین، گروه های مختلف آیینی و هنری مرتبط با قرآن از شهر قشم و روستاهای دوستکو و طبل برنامه هایی را اجرا کردند و در پایان از خادمان، فعالان و گروه های قرآنی قشم با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.

در آیین پایانی دومین دوره نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم که از ۱۴تا ۲۵مرداد از سوی سازمان منطقه آزاد قشم و مدیریت ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی قشم برگزار شد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، امام جمعه اهل سنت قشم، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم، مسئولان ادارات دولتی و نهادهای عمومی، انتظامی و نظامی و روحانیون و اقشار مختلف شیعه و اهل سنت جزیره قشم حضور داشتند.ذ/۱