ویزیت رایگان بیش از ۳۰۰ نفر اهالی جزیره قشم

بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی جزیره قشم توسط پزشک فوق تخصص دکتر سید محمد حسن امامی به صورت رایگان ویزیت و معاینه شدند. به گزارش هرمز با هماهنگی بسیج سازندگی شهرستان قشم برنامه ویزیت رایگان توسط فوق تخصص گوارش و کبد و متخصص داخلی در سطح مناطق کم برخوردار جزیره قشم در حال اجرا […]

بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی جزیره قشم توسط پزشک فوق تخصص دکتر سید محمد حسن امامی به صورت رایگان ویزیت و معاینه شدند.

به گزارش هرمز با هماهنگی بسیج سازندگی شهرستان قشم برنامه ویزیت رایگان توسط فوق تخصص گوارش و کبد و متخصص داخلی در سطح مناطق کم برخوردار جزیره قشم در حال اجرا می باشد.

محمد امین ذاکری مسئول بسیج سازندگی قشم در این خصوص گفت : با توجه به نیاز و درخواست مردم جزیره قشم بسیج سازندگی با دعوت از پرفسور سید محمد حسن امامی از اساتید محترم دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان برای معاینه و ویزیت دعوت بعمل آمد و این برنامه با هماهنگی شوراهای اسلامی و دهیاری ها در سطح شهرستان در حال برگزاری است.

وی افزود : تا کنون اهالی محلات سجادیه ، امام حسن و چاهتنگو شهر قشم و همچنین اهالی روستاهای پی پشت ، باغ بالا ، دوستکو و کانی از خدمات این پزشک بهره مند شدند و بیش از ۳۰۰ نفر به صورت رایگان ویزیت شدند.

ذاکری با بیان اینکه این برنامه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت بیان داشت : برنامه ویزیت رایگان با حضور پزشک فوق تخصص در  روستاهای شیب دراز،طبل ، گوران و جزایر هرمز و لارک نیز برگزار خواهد شد.