وعده قلعه نویی به هواداران استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به هواداران وعده داد امسال تیم بهتری نسبت به سال گذشته تشکیل دهد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا و به نقل از آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه برنامه‌های آماده سازی خود پیش از شروع لیگ در فصل جدید با حضور در محل آکادمی […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به هواداران وعده داد امسال تیم بهتری نسبت به سال گذشته تشکیل دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا و به نقل از آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه برنامه‌های آماده سازی خود پیش از شروع لیگ در فصل جدید با حضور در محل آکادمی ملی المپیک تمرینات بدنسازی را زیر نظر امیرحاج قاسم مربی بدنساز این تیم انجام داد.

امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم در خصوص روند آماده سازی تیم گفت: وضعیت تیم در حال حاضر روز به روز بهتر می‌شود، خوشبختانه مسائل مالی در حال برطرف شدن است. باید تشکر ویژه‌ای از محمد عباسی وزیر محترم ورزش کنم که کمک شایانی را به مجموعه استقلال داشت. در حال حاضر تنها دغدغه ما این است که تیم سال گذشته‌مان را حفظ کنیم و تمام نفراتمان را در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم دوره بدنسازی را با تیمی کامل سپری کنیم.

وی در خصوص عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت: در فصل یارگیری عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم چهار بازیکن به خدمت بگیریم که قرار است در این فصل عصای تیم باشند.

قلعه نویی از صحبت‌های روز گذشته میان نکونام و فتح الله زاده ابراز بی‌اطلاعی کرد، و ادامه داد: جواد بازیکن بزرگ و خوبی است و باید منتظر نتیجه آن در روزهای آینده باشیم.

وی در خصوص آندرانیک تیموریان و مجتبی جباری هم گفت: باشگاه در حال مذاکره با آندو است اما جباری نباید آن مصاحبه را انجام می‌داد. به هر حال او بازیکن بزرگ و همچنین کاپیتان دوم تیم ما است اما من معتقدم این موضوع نیاز به زمان دارد، مشکل خاصی نیست و قابل حل شدن است.

سرمربی استقلال در خصوص تاخیر دو هفته ای شروع لیگ گفت: ما نه درخواست و نه موضوع خاصی داشتیم که بخواهیم به واسطه آن لیگ دیرتر شروع شود. ما مطیع قانون هستیم و این درخواست سرمربی تیم ملی بوده و در نهایت به نفع ما هم شده است.

وی در مورد برنامه خود در فصل جدید، جام باشگاه‌های آسیا و کسب سومین ستاره این تیم عنوان داشت: اول اینکه کسب چنین موفقیتی دست خدا است ولی امسال تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم و من تنها قولی که به هواداران می توانم بدهم این است که امسال به مراتب تیمی بهتر از سال گذشته خواهیم داشت.

قلعه نویی همچنین با اشاره به پیروزی‌های اخیر تیم‌ ملی فوتبال و صعود به جام جهانی و ملی پوشان والیبال کشورمان در رقابت‌های لیگ جهانی و تاثیرش بر ورزش ملی نیز گفت: این صعود‌ها و این پیروزی‌ها به تیم‌های ملی ما و همچنین به شادی مردم در کشور کمک زیادی می‌کند اما با توجه به سنوات گذشته، ایراد عمده‌ای که می‌توان به آن گرفت این است که با هر برد و هر صعودی به جای اینکه نقاط ضعف خود را شناسایی و در آخر برطرف کنیم، ضعف هایمان را پوشش می‌دهیم.

وی از مجموعه آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به خاطر همکاری با تیم استقلال و فراهم کردن امکانات برای باشگاه استقلال تشکر کرد.

انتهای پیام/ن
کلید واژه