هیچ ، سهم هنرمندان در افزایش زیرساخت های شهر قشم

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان قشم از محقق نشدن درخواست چندین ساله اهالی هنر برای افزایش سرانه زیرساخت های فرهنگی هنری در بافت قدیم شهر قشم خبر داد.

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان قشم از محقق نشدن درخواست چندین ساله اهالی هنر برای افزایش سرانه زیرساخت های فرهنگی هنری در بافت قدیم شهر قشم خبر داد.
رضا گلستانی با تقدیر از مسئولین امر در خصوص افزایش سرانه ورزشی شهر گفت :در سال‌های گذشته سرانه زیرساخت ورزشی در بافت قدیم رشدی صد درصدی داشته اما سهم هنرمندان در برنامه های عمرانی و زیر ساختی تقریبا صفر بوده است.
وی افزود : هفت سال پیش به دستور استاندار وقت تمامی شهرداری ها استان مؤظف به ساخت پلاتو برای اهالی هنر شدند و انتشار این خبر موجی از شادابی و امید را در دل هنرمندان به وجود آورد.
گلستانی اضافه کرد: پس از انتشار این خبر به همراه تعدادی از هنرمندان علی الخصوص هنرمند فقید و انقلابی مرحوم جعفری، نقشه و پلان ساخت پلاتو تهیه و این موضوع را با اعضای شورای اسلامی وقت مطرح کردیم که در پاسخ مطالب امیدوار کننده ای را بیان داشتند و خود را ملزم به اجابت این خواسته به حق هنرمندان دانستند.
وی بیان داشت : در دوره قبل شورای اسلامی شهر نیز پیرامون ساخت پلاتو در بودجه شهرداری هزینه یک میلیارد تومانی به تصویب رسید اما هنرمندان همچنان چشم انتظار کلنگ زنی مکان احداث پلاتو نمایش هستند.
مسئول بسیج هنرمندان شهرستان قشم با یادآوری پیگیری این خواسته هنرمندان از مسئولان ، تصریح کرد : جلسات متعددی را با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قشم در خصوص احداث پلاتو طی ماه‌های گذشته داشتیم اما علی رغم حمایت اعضای شورا و نگاه مثبت شهردار در این خصوص اقدام عملی تا کنون صورت نگرفته است.
گلستانی بیان داشت : امیدواریم به مناسبت روز شوراها کلنگ احداث اولین پلاتوی بافت قدیم توسط اعضای شورا و شهردار انقلابی بر زمین زده شود.