هیئت داوران جشنواره فیلم مقاومت استان هرمزگان معرفی شدند

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان هرمزگان در گفتگو با هرمز گفت : اساتید  فیلمساز استان آقایان  منصور نعیمی  ، محمود شاکری عبدالعزیز قاسمی ، به عنوان داوران جشنواره  استانی فیلم مقاومت هرمزگان انتخاب شده اند. وی افزود : داوران استانی جشنواره بعد از بررسی آثار در هر بخش ۳ اثر را به عنوان کاندید معرفی […]

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان هرمزگان در گفتگو با هرمز گفت : اساتید  فیلمساز استان آقایان  منصور نعیمی  ، محمود شاکری عبدالعزیز قاسمی ، به عنوان داوران جشنواره  استانی فیلم مقاومت هرمزگان انتخاب شده اند.

وی افزود : داوران استانی جشنواره بعد از بررسی آثار در هر بخش ۳ اثر را به عنوان کاندید معرفی می کنند و در روز اختتامیه یک اثر در هر بخش به عنوان برگزیده  به جشنواره ملی مقاومت و راه خواهد یافت.

محمد حکمیان اظهار داشت : مرحله استانی این جشنواره در تاریخ ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه در بندرعباس برگزار می‌شود و ۵۰ اثر در بخش‌های مستند، داستانی، موشن گرافی، نماهنگ و انیمیشن مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان هرمزگان گفت: در این مرحله با همکاری تلویزیون‌های اینترنتی استان بخشی از آثار از طریق این تلویزیون‌ها و بخش دیگری نیز در یک ویژه برنامه از شبکه خلیج فارس پخش می‌شوند.

استاد منصور نعیمی

استاد محمود شاکری

استاد عبدالعزیز قاسمی