هواپیمای قلابی پرسپولیسی ها لو رفت!

از روابط عمومی پرسپولیس می خواهد تا یک عکس تر و تمیز با فتوشاپ درست کرده و از این هواپیمای فرضی را منتشر کند که البته ماجرا لو رفت! هرمزانلاین: همین هفته گذشته بود که محمد رویانیان مدیرعامل سابق سرخ‌ها خبر از افتتاح هواپیمای پرسپولیس داد. هواپیمایی که با مشارکت شرکت هواپیمایی قشم ایر آماده […]

از روابط عمومی پرسپولیس می خواهد تا یک عکس تر و تمیز با فتوشاپ درست کرده و از این هواپیمای فرضی را منتشر کند که البته ماجرا لو رفت!

هرمزانلاین: همین هفته گذشته بود که محمد رویانیان مدیرعامل سابق سرخ‌ها خبر از افتتاح هواپیمای پرسپولیس داد. هواپیمایی که با مشارکت شرکت هواپیمایی قشم ایر آماده شد و رویانیان با برگزاری یک نشست خبری با آب و تاب از این هواپیما و مهماندارانش رونمایی کرده و به هواداران پرسپولیس وعده خدمات جذابی داد که در صورت پرواز با این هواپیما نصیب آنها خواهد شد.

با این وجود خبر رسیده رویانیان در حالی از این هواپیما پرده برداری کرده که وجود خارجی ندارد و هنوز در مرحله آماده سازی و رنگ آمیزی است و عکس های منتشر شده از این هواپیما جعلی بوده و با فتوشاپ درست شده است! ظاهرا رویانیان پس از عقد قرارداد با شرکت فوق بسیار مشتاق بوده که این توافق را بلافاصله رسانه ای کند به همین منظور چون هواپیمای فوق آماده نبوده، از روابط عمومی پرسپولیس می خواهد تا یک عکس تر و تمیز با فتوشاپ درست کرده و از این هواپیمای فرضی را منتشر کند که البته ماجرا لو رفت!