همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید صورت گرفت؛ برگزاری جشن بازگشایی مهد کودک مبین قشم+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی : صبح دوشنبه و با آغاز سال تحصیلی در اولین روز از فصل پاییز و همزمان با سراسر کشو  زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مهد مبین قشم نواخته شد . مدیر مهد کودک( مهد قرآن ) و پیش دبستانی مبین قشم در آیین جشن بازگشایی مهد گفت : […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی : صبح دوشنبه و با آغاز سال تحصیلی در اولین روز از فصل پاییز و همزمان با سراسر کشو  زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مهد مبین قشم نواخته شد .
مدیر مهد کودک( مهد قرآن ) و پیش دبستانی مبین قشم در آیین جشن بازگشایی مهد گفت : تلاش ما در این مهد علاوه بر اینکه از این کودکان نگهداری می کنیم با ایجاد فضای مناسب و کارآمد و با استفاده از مربیان مجرب و آموزش دیده، آموزش های مرتبط با این گروه های سنی را در حیطه های مختلف چون اجتماعی،اخلاقی، عاطفی، ورزشی-تفریحی، بهداشتی، هیجانی و انگیزشی فراهم کنیم.
عباس زاده با تاکید بر نقش موثر آموزش و تربیت دینی در این سنین افزود : در سال تحصیلی جدید کودکان علاوه بر آموزش معمول دوره های خلاقیت فردی و مهارتهای زندگی با هدف شکوفایی استعدادها تربیت و آموزش های دینی را خواهند دید.
وی بیان داشت : ترویج آموزش ها و مهارت های دینی و اخلاقی یکی از اهداف مهم مهد مبین قشم در این سال ها بوده است و امسال نیز برنامه های متنوعی را خواهیم داشت.