هلاکت ۶ نظامی سعودی در نجران/شلیک موشک «زلزال ۲» به تجمع مزدوران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سه نظامی سعودی شامگاه شنبه توسط تک تیراندازان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در «نجران» کشته شدند و به این ترتیب شمار نظامیان سعودی که طی روز شنبه هدف تک تیراندازان نیروهای یمنی قرار گرفتند به ۶ نفر افزایش یافت. یک منبع نظامی از کشته شدن […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سه نظامی سعودی شامگاه شنبه توسط تک تیراندازان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در «نجران» کشته شدند و به این ترتیب شمار نظامیان سعودی که طی روز شنبه هدف تک تیراندازان نیروهای یمنی قرار گرفتند به ۶ نفر افزایش یافت.

یک منبع نظامی از کشته شدن ۳ نظامی سعودی به دست تک تیراندازان یمنی در پایگاه «شجع» خبر داد. پیش از این نیز سه نظامی سعودی در پایگاه «الطلعه» نجران توسط نیروهای یمنی کشته شده بودند.

هدف قرار دادن نظامیان سعودی توسط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در داخل اراضی عربستان در واکنش به تداوم تجاوز این کشور به یمن و هدف قرار دادن غیرنظامیان و تاسیسات و زیرساخت های حیاتی یمنی ها صورت می گیرد.

از سوی دیگر نیروهای یمنی روز شنبه یک فروند موشک «زلزال ۲» را به تجمع مزدوران سعودی در شمال صحرای «میدی» در استان «حجه» شلیک کردند.

یک منبع نظامی اعلام کرد که یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن یک موشک بومی «زلزال ۲» را به تجمع مزدوران سعودی در شمال صحرای میدی شلیک کرده و تلفات مستقیمی را به مزدوران و تجهیزات آنها در این منطقه وارد کرد.

رژیم سعودی نزدیک به دو سال است با چراغ سبز آمریکا و همراهی چند کشور عربی دیگر وابسته به خود تجاوز به یمن را آغاز کرده است. در طول این تجاوز هزاران نفر از مردم بی دفاع یمن کشته و زخمی و خسارات سنگینی نیز به زیرساخت های این کشور وارد شده است.