امروز

پنج شنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۳:۴۴ بعد از ظهر

رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه گفت: سران فتنه با بی بصیرتی و بازیچه قرار گرفتن سعی در براندازی نظام با پرچم انقلاب بودند .

 سردار علی محمد نائینی ، رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه در همایش بصیرتی حماسه ۹ دی که در مسجد النبی شهر قشم برگزار شد ، اظهار کرد : کسانی که همه هویت و اعتبارشان معلق به انقلاب بود دچار تردید شدند و در فضای غبار آلود راه را درست تشخیص ندادند و وارد فتنه ۸۸ شدند .

وی افزود : سران فتنه با در اختیار داشتن پول ، قدرت و موقعیت اجتماعی  به سوابق انقلابی و اعتماد مردم پشت کردند و انقلاب و ازرش های نظام را به چالش کشیدند .

رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به اتاق فکرهای دشمن در خارج از مرزهای برای نابودی  ایران اشاره و افزود : امروز دشمن در کاخ سفید و شهرهای دیگر مرکزهای متعدد برای ضربه زدن به کشور ایران تدارک دیده است چرا که دشمن به این نتیجه رسیده است که با جنگ سخت و تحریم های اقتصادی نمی توانند ایران را شکست دهند .

مشاور فرمانده کل سپاه جنگ نرم و شبکه ها موبایل محور در فضای مجازی را از دسیسه های جدید دشمن عنوان کرد و گفت : دشمنان بعد از جنگ سخت و تحریم های اقتصادی در اتاق فکر های متعدد با تحقیق و بررسی اعتراف کردند که جنگ ۸ ساله با ایران اشتباه بوده است و نمی شود کشور ایران را با جنگ سخت شکست داد و با جنگ نرم به مقابله با ایران آمدند .

سردار نائینی با اشاره به پیام های ۹ دی اظهارکرد : ۹ دی یک پیامی به دنیا صادر کرد که همانگونه که در جنگ ۸ سال دفاع مقدس راه نفوذ به ایران وجود ندارد بلکه با فتنه و دسیسه های این چنینی هم نمی توانند به ایران آسیب برسانند چرا که ملت ایران هر گروهی با اصل نظام مشکل داشته باشند با بصیرت کامل جلو آن خواهند ایستاد .

وی بیان کرد : بعد از ۹ دی بیش از ۴ میلیون نفر در تهران در راهپیمایی شرکت کردند که این نشان از پیوند مردم با ارزش های انقلاب و رهبری ظهور و بروز پیدا کرد .

* نخبگان وظایف خود را به خوبی در ۹ دی انجام ندادند *

رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه گفت : اگر نخبگان در صحنه بودند و با تحلیل های درست پشت صحنه های این حرکت را برای مردم شفاف سازی و موضع گیری می کردند ۸ ماه کشور بی ثبات نمی شد .

سردار نائینی افزود : بعضی از افراد به دل بستگی ها و وابستگی در زمان نیاز به حضور و نقش آفرینی از شفاف سازی ۹ دی خودداری کردند که این نشان از بی بصیرتی و بی تقوایی آنها بود .

مشاور فرمانده کل سپاه با اشاره به نقش کم رنگ نخبگان در آگاهی مردم عنوان کرد : ۹ دی در اتاق فکرها در آمریکا و انگلیس برنامه ریزی و توسط افراد فریب خورده در داخل طراحی و عملی شد.

* انقلاب اسلامی بدون رهبری بی جسم و روح است *

سردار نائینی انقلاب اسلامی بدون ولایت فقیه بی جسم و روح برشمرد و افزود : جوهر ، هویت انقلاب اسلامی و مرجعیت ثبات در ۴۰ سال انقلاب اسلامی رهبری است و کسی که ولایت فقیه را قبول نداشته باشد انقلابی نیست .

وی بیان کرد : هر مسئولی که دل در گرو مطالبات رهبری و حل مسایل مردم نداشته باشد و برعکس به مطالبات سیاسی و اجتماعی مردم بیشتر دامن بزند و برای رسانه های خارجی سوژه تولید کند و از نظام یک چهره نا کارآمد و مردم را به نظام بدبین کند و ارزش های نظام را تضعیف و کشور را را دو قطبی کند قطعا فتنه گر است .

مشاور فرمانده کل سپاه تصریح کرد : سران فتنه با پرچم انقلاب و امام (ره) به دنبال براندازی نظام بودند که با بصیرت و حضور پررنگ مردمی این دسیسه خنثی و به جهان ثابت شد که این انقلاب با این حربه های از بین نمی رود .

وی با بیان اینکه دشمن با یار گیری از درون نظام وارد جنگ نرم شده است ، عنوان کرد : دشمن با جنگ نرم از افرادی که قدرت برهم زدن کشور را دارند استفاده می کند که هر کدام با یک پرچم و رنگی وارد این جنگ خواهند شد وشناخت آنها بسیار سخت و دشوار است.

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=24956
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی