هدف وزارت اطلاعات اصلاح امور است

حجت الاسلام غلامی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان قشم با تبریک میلاد با برکت امام زمان (عج) گفت : همه ادیان و ملتها منتظر منجی و مصلح جهانی هستند و نشانه های آن حضرت به ویژه در دین مبین اسلام به وضوح ذکر شده است. وی افزود : همه ما ادعای سربازی و […]

حجت الاسلام غلامی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان قشم با تبریک میلاد با برکت امام زمان (عج) گفت : همه ادیان و ملتها منتظر منجی و مصلح جهانی هستند و نشانه های آن حضرت به ویژه در دین مبین اسلام به وضوح ذکر شده است.

وی افزود : همه ما ادعای سربازی و انتظار امام زمان را داریم اما باید دید که واقعا خصوصیات یک منتظر واقعی را در وجود خود داریم یا فقط مدعی انتظار هستیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم همچنین با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان اظهار داشت : وزارت اطلاعات با هدف اصلاح امور سیاست اخلاق محوری را در پیش گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم؛ امام جمعه موقت قشم به فرا رسیدن میلاد امام زمان (عج) و روز سربازان گمنام آن حضرت اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان با مجاهدت و از خود گذشتگی امنیت را برای جامعه به ارمغان آورده اند.

حجت الاسلام غلامی ادامه داد: امروزه بواسطه تلاش ها و کوشش نیروهای امنیتی و نظامی چتر امنیتی بر سر ملت کشیده شده است.

وی ادامه داد: در حالی که در کشورهای مدعی آزادی و امنیت شاهد عدم آرامش و تهدیدات مکرر برای بمب گذاری هستیم اما در ایران اسلامی نعمت امنیت و سلامتی را احساس می کنیم.

امام جمعه موقت قشم افزود: در حال حاضر خطر تکفیری گری و سلفیت در تمام دنیا وجود دارد اما نیروهای مخلص و متعهد نظامی و امنیتی ما با نثار کردن جان خود حافظ امنیت کشور شده اند.

وی ادامه داد: وزارت اطلاعات با هدف اصلاح امور و نه مچ گیری سیاست اخلاق محوری را در پیش گرفته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با تبریک میلاد با برکت امام زمان (عج) گفت : همه ادیان و ملتها منتظر منجی و مصلح جهانی هستند و نشانه های آن حضرت به ویژه در دین مبین اسلام به طور آشکار آمده است.

غلامی در ادامه به سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین آزاد سازی دزفول اشاره کرد و اظهار داشت: در زمان جنگ نیز نیروی مومن و عاشق خدمت به ولایت و انقلاب وجود داشت و با وجود انکه تمام دنیا در برابر ایران ایستاده بود با تمام مجود از تمامیت ارضی کشور دفاع کردند.

وی تصریح کرد: در آن دوران نیز بسیج مقتدر،  قهرمان و هوشیار یکی از ارکان مهم آزادسازی خرمشهر بود.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حمایت از خانواده زندانیان پرداخت و گفت: مسئولین مربوطه باید نسبت به خانواده زندانیان توجه ویژه داشته باشند.

وی گفت: اگر به خانواده زندانیان توجه نشود شاهد انحرافات مختلف در خانواده های زندانیان خواهیم بود.