امروز

شنبه, ۹ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۲۳ قبل از ظهر

پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در خصوص هجمه ای که رسانه های اصلاح طلب و زنجیره ای  علیه بسیج به راه انداخته اند اظهار داشت: واقعا عجیب است که این رسانه ها به حضور میلیونی مردم و نمایش قدرت ایران اسلامی نمی پردازند و به جای آن به بسیج شهرداری به خاطر یک کار انقلابی حمله می کنند.

وی افزود: واقعا باعث تاسف است چرا که شعار هایی که بسیج شهرداری تهیه کرده بود مورد استقبال مردم هم قرار گرفت،”شعار نه تحریم نه ذلت مذاکره با عزت” از درون ملت جوشید و همه دیدیم که یک پیام کاملا ملی بود، اما عده ای که ظاهرا وکیل مدافع آمریکا در ایران هستند شروع به هجمه علیه فرزندان انقلابی کردند.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: جالب است آقایان که علیه بسیج شهرداری هجمه درست کرده اند اعتقاد دارند که از بیت المال استفاده شده است، سوال اینجاست که وقتی روزنامه های زنجیره ای در حمایت از جریان فتنه پول بیت المال را صرف دشمنان انقلاب می کنند،یا وقتی که در همین روزنامه های زنجیره ای ما شاهد اهانت به مقدسات هستیم صدای هیچ کس در نمی آید.

سروری تاکید کرد: وقتی مقام رسمی آمریکایی با بی شرمی و بی حیایی ملت ایران را تحقیر می کند و اعلام می کنند که ایران دستهایش در مذاکرات خالی است و این فشار تحریم ها است که  ایرانیها را به پای میز مذاکره آورده است پس چگونه است که  این آقایان رگ غیرتشان به حرکت در نمی آید.

وی خاطر نشان  کرد: اما وقتی که در ایران چند بیلبورد آن هم توسط یک نهاد نه از طرف مقامات رسمی کشور، منتشر می شود این را به عنوان تضعیف مذاکرات اعلام  می کنند. سوال اینجاست که این پارادوکس را چگونه باید حل کرد تناقض آشکاری که در مواضع این آقایان وجود داد چگونه باید حل شود.

عضو شورای شهر تهران افزود: چگونه می شود وقتی به ملت ایران، به مقدسات مردم ایران توهین می شود این افراد سکوت می کنند اما وقتی ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور میلیونی دارند به جای تشکر از این حضور میلیونی به شعار ها و مواضع ملت حمله می کنند این باعث تاسف است که ما درون  کشورمان شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.

سروری خاطر نشان کرد: باید سوال کرد چرا مواضعی را که به عنوان مواضع انقلاب و مواضع رهبری بیان می شود از آنها به عنوان سیاسی کاری یاد می کنند.

وی تاکید کرد: ما همچنان از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت می کنیم اما برخی ها فرق بین دیپلماسی عمومی و دیپلماسی رسمی را نمی دانند آقایان قصد دارند ایران قبرستانی باشد پر از مردگان که کسی جرات هیچ گونه اظهار نظری را نداشته باشد.

عضو شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: بنده فکر می کنم این بیلبوردها و شعار های انقلابی پژواک صدای ملت ایران بود که از حلقوم شهدا در تهران انقلابی فراگیر شد. آقایان بدانند این هجمه ای که علیه بسیج شهرداری به راه انداخته اند توهین به ملت ایران است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی