نقاط قوت و ضعف بودجه ۹۷ با دقت بررسی شود

امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: بودجه ۹۷ دارای نقاط قوت و ضعفی است که نمایندگان مجلس باید با دقت مورد بررسی قرار داده و مواردی همچون اشتغال پایدار را به طور ویژه مدنظر داشته باشند. به گزارش پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامی در خطبه های نماز جمعه شهرستان با بیان […]

امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: بودجه ۹۷ دارای نقاط قوت و ضعفی است که نمایندگان مجلس باید با دقت مورد بررسی قرار داده و مواردی همچون اشتغال پایدار را به طور ویژه مدنظر داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامی در خطبه های نماز جمعه شهرستان با بیان اینکه نمایندگان مجلس می بایست نقاط قوت و ضعف بودجه ۹۷ را با دقت مورد بررسی قرار دهند، اظهار کرد: توجه به قشر آسیب پذیر جامعه، اقتصاد مقاومتی و اشتغال پایدار از جمله مواردی است که باید به صورت ویژه در بررسی ها مدنظر قرار گیرد.

وی رشد و شکوفایی نظام را نیازمند وحدت حوزه و دانشگاه بعنوان دو مرکز مقدس علمی دانست و افزود: حوزه و دانشگاه دو بال برای اوج گیری کشور و رسیدن به جامعه سعادتمند توام با علم، آگاهی و اقدام مشترک برای دستیابی ملت به اهداف کلان هستند.

امام جمعه موقت شهرستان قشم تصریح کرد: امروزه دست هایی برای تخریب وحدت حوزه و دانشگاه و تخریب دین و مقدسات به نام دانشجو در کار است تا پیوندی که برای کشور راهگشا می باشد را از بین ببرد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی اقدام ترامپ مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را جهالتی خواند که دنیا آن را محکوم ساخته و ادامه داد: این اقدام  که ناشی از ذلت و شکست آنان می باشد، تیر خلاصی بر تابوت پوسیده و متعفن رژیم کودک کش و غاصب اسرائیل است.

وی با اظهار اینکه در ماه های اخیر قدرت اسلام بواسطه ایران به رخ دشمن کشیده شده و شمال آفریقا و خاورمیانه توسط ایران نجات یافته است، اضافه کرد: در کمتر از ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد و مسلمانان راه قدس را پیاده طی خواند کرد.

امام جمعه موقت شهرستان قشم با اشاره به هفته پژوهش، استفاده از داده های علمی را موجب کارآمدی علم و صنعت عنوان و ابراز داشت: ضروریست مراکز علمی و دانشگاهی مباحث پژوهشی که ثمره آموزش و تعمیق در علوم هستند را در طول سال دنبال و دستاوردها را تبیین نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی بهره وری صحیح از صنعت حمل و نقل در سراسر استان را خواستار شد و گفت: صنعت حمل و نقل از شاخصه های پیشرفت است و می تواند در شکوفایی اقتصادی و ایجاد آرامش در جامعه موثر باشد.

وی افزود: تخریب چهره ها و شخصیت ها در فضای مجازی زیبنده نیست و خبرگزاری ها و سایت ها می باسیت انتقاداتی سازنده، به دور از اتهام زنی داشته باشند.